comScore
1 / 7

Şenol Güneş, "Trabzon'u sattın" diyenler için bakın ne yaptı

 

FutbolArena - Trabzonspor ile karşılaşmak için saat 16.15 sıralarında Trabzon’a gelen Beşiktaş kafilesi, az sayıdaki siyahbeyazlı taraftar tarafından coşkuyla karşılandı. 

 

2 / 7

Bu sırada havalimanına gelen 5 kişi, teknik direktör Şenol Güneş’e çirkin bir tepki gösterdi.
3 / 7
Trabzonspor’un efsane isimlerinden olan Güneş’e, "Trabzon’u sattın, davayı sattın" diye bağıran 5 kişilik grup, kafilenin büyük tepkisini topladı.
4 / 7

Çok sinirlenen Güneş, otobüsün kapısına çıkarak, "Ben Trabzon’u asla satmadım. Neyi satmışım? Asıl siz Trabzon’u satıyorsunuz" diyerek cevap verdi.
5 / 7
Polis grubu olay yerinden uzaklaştırdı. Takım konaklayacağı otele geçti. Yaşanan tartışmaların ardından gerek sosyal medyadan, gerekse bizzat yanına gidenler tarafından Şenol Güneş’e destek mesajları geldi.
6 / 7
Ardından ise polis ekipleri otele giderek Güneş’e şikayetçi olup olmadığını sordu. Beşiktaş hocası, "Şikayetçi değilim, asla Trabzon’a laf gelsin istemem. Sadece bunların kim olduğunun araştırılmasını istiyorum" dedi.
7 / 7
Yaşanan üzüntü verici olay sonrası bir grup Trabzonspor taraftarı Beşiktaş’ın kaldığı otele giderek Şenol Güneş’e çiçek verdi ve yaşanan olaylardan dolayı üzüntülerini dile getirdiler.

Sabah