comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Semih Kaya'nın menajerinden Trabzonspor açıklaması

25 Ocak 2018, Perşembe 22:14
Semih Kaya'nın menajerinden Trabzonspor açıklaması

Trabzonspor'un Semih Kaya'yı transfer edeceği yönündeki iddiaları sonrası menajer Fazıl Özdemir FutbolArena'ya açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Özel - Trabzonspor Transfer çalışmaları kapsamında bordo mavili yönetimin Sparta Prag'da forma giyen eski Galatasaraylı Semih Kaya'yı transfer edeceği yönündeki iddiaların ardından, Semih'in menajeri Fazıl Özdemir FutbolArena muhabirlerinden Ertan Süzgün'e açıklamalarda bulundu. TS Transfer Haberleri FutbolArena'da!
 

Semih Kaya Trabzonspor'a mı transfer oluyor?


Galatasaray'dan Çekya kulübü Sparta Prag'a transfer olan ve sezon başında geçirdiği ağır sakatlığın ardından uzun süre sonra yeniden sahalara dönen Semih Kaya'nın, stoper arayışları içindeki Trabzonspor'a transfer olacağı iddia edildi. 

Bu gelişmelerin ardından Semih Kaya'nın menajeri Fazıl Özdemir, FutbolArena muhabirlerinden Ertan Süzgün'e konuştu. 
"SEMİH, SPARTA PRAG'DA ÇOK MUTLU"

Semih Kaya, Sparta Prag'da çok mutlu. Çek kulübü Semih'i çok istediği için bu transfer gerçekleşti. Sparta Prag'ın Semih'i bırakmak gibi bir niyeti söz konusu değil. Semih de zaten kariyerini Avrupa'da sürdürmeyi planlıyor. Türkiye için bazı iddialar var. Biz de basından takip ediyoruz. Şu an için Türkiye'ye dönme durumumuz söz konusu değil. Semih, Sparta Prag'da yoluna devam edecek. Semih'in Türkiye'ye döneceği yönündeki iddialar gerçeği yansıtmıyor. 

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)