comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Sadri Şener'den flaş 3 Temmuz ve 2011 şike sözleri (TS Son dakika 29 Mart 2018)

29 Mart 2018, Perşembe 21:18

Trabzonspor Eski Başkanı Sadri Şener'den 2011 yılına dair Fenerbahçe ile yaşanan süreçle alakalı çok önemli açıklamalar geldi. 

FutbolArena - Trabzonspor Eski Başkanı Sadri Şener, 2011 yılında Fenerbahçe ile yaşanan 3 Temmuz sürecine dair yaşanan dava hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 


Trabzonspor - Fenerbahçe 2011 / 3 Temmuz haberleri (Sadri Şener ne söyledi?)


Trabzonspor Eski Başkanı Sadir Şener, TRT Spor Basın Tribünü programına konuk oldu ve 2011 senesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 

"DAVA DÜŞTÜ AMA ŞİKE YAPMADIN DENMEDİ"
"O işin beraat çıktı ama orada benim anladığım, sinirlerim bozulmaya başlamıştı. Telefon dinlemeleri delil olarak kabul edilmediğinden dava düşürüldü. Şike yapmadın demiyor. İkisi farklı şey. Davanın gidişatında bu deliller doğru değildir deniliyor ve sonra dava düşüyor. Hikaye o. Ona vicdani olarak bakacaksın. Yarın öbürgün öbür dünyaya gittiğin zaman yüzleşeceksin." 

"KUPANIN MÜZEDE OLMASI LAZIM"

"Taraftarlarımız tabi kulüplerine bağlı ve haklı olarak kupayı istiyorlar. Kupanın yerini yaptık duruyor. Vicdanen 2011 yılına ait kupa orada olması lazım ama prosedür onu yerine getiremiyor. Tabi ki süreç devam ediyor ve iyi hukukçularla devam ederse iyi sonuçlar çıkar diye düşünüyorum." 

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (14 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.