comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Rıza Çalımbay'dan flaş sözler: "Benim bırakıp gitmem..."

12 Mart 2018, Pazartesi 22:22

Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Akhisarspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Süper Lig 25. haftasında 3-1 kazandıkları Akhisarspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

"HER ŞEY İSTEDİĞİMİZ GİBİ OLDU"
"Bugün her şey istediğimiz gibi oldu. Güzel şeyler oldu. Her iki yarıda da iyi pozisyonlar yakaladık. Rakibe de pozisyon vermemeye çalıştık ve onu da iyi başardık. Kanat organizasyonlarını buraya geldiğimde çok istemiştim. Kanatlardan oynadık ve bunda da etkili olduk."

"ÇOK İYİ OYNADIK"

"Maçın başından sonuna kadar çok iyi bir oyun oynayrak çok ihtiyacımız olan 3 puanı oldu. Galibiyet önemli ama oyun da çok önemli. Şimdi üzerine koya koya gitmemiz gerekiyor. İnşallah bu sezonu en iyi şekilde tamamlarız."

"BENİM DURUMUM ÖNEMLİ DEĞİL"

"Benim durumum önemli değil. Ben kalır, giderim, çalışırım. Ben 2 yıllık mukaveleyi kabul etmedim. 1 yıl çalışayım, duruma göre anlaşırız. Hiç önemli değil. Önemli olan bu görevi en iyi şekilde bitirmek. Biz bu takımı kriz ortamında aldık ve iyi bir yere getirdik. Devre arası iyi geçti ama 5 maç üst üste beraber kalmamız bizi olumsuz etkiledi. Biz o 5 maçın 3'ünü rahatlıkla kazanabilirdik. Kalan maçlarımızı en iyi şekilde tamamlamamız gerekiyor. 

"BAŞKANIMIZ TAKIMLA KONUŞTU"

"Kongre kararı alındı. Başkan gerçekten dün geldi, takımla konuştu. Yönetici arkadaşlarımız geldi. Biz de bugün kazanmamız gerekiyordu. 5. olma şansımızı devam ettirmemiz gerekiyorsa bu maçı kazanmamız gerekiyordu."

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.