comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Rıza Çalımbay transfer ihityacını açıkladı! 'Trabzonspor'a şart'

10 Ocak 2018, Çarşamba 20:28
Rıza Çalımbay transfer ihityacını açıkladı! 'Trabzonspor'a şart'

Trabzonspor'un, 1461 Trabzon ile oynadığı hazırlık maçından sonra konuşan Teknik Direktör Rıza Çalımbay, maç eksiği olan futbolcuları oynattığını ifade ederek, “Biz taraftarla bütünleşip önce kupa maçına çıkacağız. İyi hazırlandık. Artık telafisi olmayan maçlar oynayacağız” dedi. 

FutbolArena - Devre arası hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Trabzonspor, burada 1461 Trabzon ile hazırlık maçı oynadı. Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, 1-1 berabere biten maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
 

Trabzonspor transfer yapacak mı?


Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, “Maç eksiği olan arkadaşlarımızı oynattık. Takım yarın izinli sonra yenden başlayacağız. Biz taraftarla bütünleşip önce kupa maçına çıkacağız. İyi hazırlandık. Artık telafisi olmayan maçlar oynayacağız” diye konuştu.

"KANAT OYUNCUSU TRANSFER ETMEMİZ ŞART"
Bir kanat oyuncusuna ihtiyaçları olduğunu söyleyen Çalımbay, “Devre arası transferleri zordur. Bununla ilgili net bir şey şu anda yok. Arkadaşlarımızdan hepsinin kapasitelerinin üzerine çıkmalarını istiyoruz. Herkes gayretli. Daha gayretli olmasını istediğimiz oyuncular var” dedi.

"MAÇ EKSİĞİ OLANLAR OYNADI, HERKESİ DENİYORUZ"

Bütün oyuncuları denediğini ifade eden Rıza Çalımbay, “Maç eksiği olanlar oynadı. Defansa baktığınızda komple değiştirdik. Gelen arkadaşlardan Hüseyin'den memnunuz. Herkese bir şans verdik. Çalışmalardan çok memnunum” şeklinde konuştu.


 

Olcay Şahan'ın Trabzonspor açıklamaları


Trabzonspor oyuncusu Olcay Şahan, iyi bir maç olduğunu ifade ederek, “Hocamız takımı da altyapıyı da görebildi. Kamp çok iyi gidiyor. Abdülkadir, Yusuf ve Rahim hepsi benim kardeşim. Performanslarının üzerine koymaları lazım. Perfomansları çok iyi inşallah devam ederler. Daha çok çalışmaları lazım. Burak abi ve Onur ile elimizden geldiği kadar onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. İnşallah her zaman kardeşlerimizi destekleriz" diye konuştu.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)