comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Rıza Çalımbay, Trabzonspor'dan ayrılacak mı? Resmi açıklama geldi

10 Nisan 2018, Salı 17:43
Rıza Çalımbay, Trabzonspor'dan ayrılacak mı? Resmi açıklama geldi

Trabzonspor'un yeni yöneticisi Hayrettin Hacısalihoğlu'nun kafa karıştıran açıklamasında sonra resmi açıklama geldi. Trabzonspor, Rıza Çalımbay ile yola devam edileceğini açıkladı.

FutbolArena - Trabzonspor'da başkanlık koltuğunu Ahmet Ağaoğlu'nun devralmasından sonra teknik direktör Rıza Çalımbay ve bazı futbolcular ile yolların ayrılacağı iddia edildi. Bordo mavili kulübün yeni yönetimi, söylentiler hakkında jet bir açıklama yayınlayarak Rıza Çalımbay'a sahip çıktı.
 

Trabzonspor'dan Rıza Çalımbay açıklaması:


"Son günlerde basın yayın organlarında, teknik direktörümüz Rıza Çalımbay ile yolların ayrılacağı hatta bazı futbolcularımızın gönderileceği yönünde haberler yapılmaktadır.

Bu haberlerin hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır. Yönetim Kurulu olarak gerek kişisel duruşundan gerekse mesleki kalitesinden şüphe duymadığımız teknik direktörümüzün ve kadrodaki tüm futbolcularımızın istisnai durumlar haricinde sonuna kadar yanındayız. Bunlar, kamuoyunun da takdir edeceği gibi sezon sonu değerlendirilecek hususlardır. Saygılarımızla."
NELER OLMUŞTU?

Habertürk Gazetesi'ne konuşan Trabzonspor'un yeni yöneticisi Hayrettin Hacısalihoğlu, "Şenol Güneş benim çok sevdiğim, değerli arkadaşım ve çok başarılı bir spor adamı. Şenol Hoca başka kulüpte, ama tabii gün doğmadan neler doğar." ifadelerini kullanarak kafa karıştırmıştı.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"