comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Rıza Çalımbay: "Bu takımı ben kurmadım"

05 Mart 2018, Pazartesi 22:51

Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. 


Trabzonspor 0-2 Beşiktaş maç sonu Rıza Çalımbay'ın açıklamaları


"DENGELİ GİDEN MAÇTA BEKLEMEDİĞİMİZ BASİT BİR GOL YEDİK"

Maçta denge vardı. Biz hamle yaparak maçı kazanalım diye düşündük. Beklemediğimiz bir anda gol yedik. Beşiktaş takımı sonra özgüvenle daha iyi işler yaptılar. Bizim oyuncularımız girdiğimiz pozisyonları yine değerlendiremedi. Gol sıkıntımız var. Bir türlü son pasları değerlendiremiyoruz. Bugün de aynı şeyi yaşadık. Oyuncu açısından sıkıntı yaşadık. Tabi ki geçen maçı, sonradan giren arkadaşlarımızın katkısıyla aldık. Bu sefer de sonradan giren arkadaşlarımızdan istediğimiz verimi alamadık. 
"BEŞİKTAŞ SON YILLARIN EN İYİ TAKIMLARINDAN BİRİ..."

Beşiktaş son yılların en iyi takımından biri. Böyle boş bırakırsanız cezayı yersiniz. Bizim dediğimiz gibi tek sıkıntımız ofansif anlamda. 

"TAKVİYE ŞART"

Biz bu takıma geldiğimizde belli bir şey gördük. Aldığımız takımı da ilk yarıya kadar çok iyi bir yere getirdik. Orada da bazı isteklerimiz oldu. Şu anda baktığın zaman bu takım, benim kurduğum takım değil. Bu bir mazaret de değil. Takviye şart. 

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.