comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Özer Hurmacı'dan Trabzonspor'a cevap

11 Ağustos 2018, Cumartesi 17:55
Özer Hurmacı'dan Trabzonspor'a cevap

Özer Hurmacı, Trabzonspor kulübü ile yaşadığı dava süreci hakkında bir açıklama yayınladı. 

FutbolArena - Trabzonsporlu eski futbolcu Özer Hurmacı, kulübün kendisi hakkında yaptığı açıklamaya yazılı bir metinle cevap verdi. 

ÖZER HURMACI'NIN SÖZLERİ
Trabzonspor kulübü resmi sitesinden 08.08.2018 günü yaptığı açıklamada eksik ve yanlış bilgiler vererek şahsımı haksız yere hedef göstermiştir. 

Trabzonspor'da başkanlık koltuğu el değitşirdiği günlerde yeni başkan, eski yönetimin yaptığı hatayı tüm kamuoyu ile paylaşmıştı. Başkan, kulüpten alacaklarımı bıraktığım halde sözleşmemin feshedilmediğini ve bu tabloyu ortaya çıkaranın ben değil, eski yönetim olduğunu beyan etmişken, 08.08.2018 tarihli açıklamanın ne amaçla yapıldığı meçhuldur. 

Ulusal ve uluslararası spor camiasının bildiği üzere, uzun bir hukuki süreç sonrasında  bu uyuşmazlık konusunda haklılığım kesinleşmiştir. Futbol hayatımı bitirmeye yönelik yapılan haksız eylem sonrasında açtığım dava ile alacaklarım TFF'nin en en uzun süren davası sonunda 2 yıl gecikmeyle tarafıma ödenmiştir. Kararın kesinleşmesinden sonra bile 7 ay geçtikten sonra tarafıma ödenen bu meblağı kulüp yönetimi sanki son gün öğrenmiş gibi davranmaktadır. 

Tarafıma yapılan büyük haksızlıklar ve futbol hayatımı bitirmek için yapılan hareketler sonrasında, canım memleketim Trabzon'dan ayrılmak zorunda kaldığımı ve bu ayrılıktan sonraki transferimde futbol hayatıma devam edebilmek adına transfer sezonun son günü hiçbir pazarlık payı olmaksızın başka bir kulüple istemediğim şartlarda bir sözleşme imzaladığımı bir kez daha belirtmek isterim. 

SÖZLERİN TAMAMI:
TRABZONSPOR NE AÇIKLAMA YAYINLAMIŞTI? TIKLAYIN

FutbolArena haber turu (21 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.