comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Oscar Cardozo için olay iddia! Hocasının sevgilisiyle ilişki

11 Mart 2019, Pazartesi 15:40
Oscar Cardozo için olay iddia! Hocasının sevgilisiyle ilişki

Libertad forması giyen Oscar Cardozo'nun geçtiğimiz günlerde takımdan kovulan teknik direktörünün sevgilisiyle ilişki yaşadığı iddia edildi.

FutbolArena Dış Haberler - Paraguay Ligi takımlarından Libertad, son günlerde yasak aşklarla gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde teknik direktör Leonel Alvarez'in futbolcusu Edgar Benitez'in karısıyla ilişki yaşaması sonrası takımdan kovulmasının ardından bu kez de bir bşaka skandal ortaya çıktı. Trabzonspor'da da bir dönem forma giyen ve şu anda Libertad'da kariyerini sürdüren Oscar Cardozo'nun teknik direktörünün sevgilisiyle ilişki yaşadığı iddia edildi. 

HOCASININ SEVGİLİSİYLE İLİŞKİ YAŞIYOR
Paraguay basınında yer alan haberlere göre, Oscar Cardozo, eski teknik direktörü Leonel Alvarez'in sevgilisi olan Johanna Garcia ile ilişki yaşadı. Uzun süredir Alvarez ile birlikte olan ve 2 çocukları bulunan model Johanna Garcia'nın Cardozo ile bir süredir birlikte olduğu iddia edildi. FUTBOLCUSUNUN EŞİYLE İLİŞKİ YAŞADI

Libertad takımının başında başarılı bir performans sergileyen Kolombiyalı teknik adam Leonel Alvarez, takımdaki futbolcularından Edgar Benitez'in karısıyla ilişki yaşadı. Libertad'ın Catolica'yı 4-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından tesislere gelen Leonel Alvarez, güvenlik tarafından tesislere alınmadı. Kulüpten kovulduğunu öğrenen Leonel Alvarez, bu durumu kabul etmeyerek itiraz etti ancak kulüp konuyla ilgili resmi açıklama yaptı.

Son dakika Avrupa'dan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!