comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Onur Kıvrak futbolu bıraktı! Trabzonspor formasıyla veda etti

12 Ocak 2019, Cumartesi 23:54
Onur Kıvrak futbolu bıraktı! Trabzonspor formasıyla veda etti

Onur Kıvrak, "Birkaç önemli teklif vardı ama futbolu bıraktım. Trabzonsporlu Onur Kıvrak olarak anılmak istiyorum." açıklamasını yaptı.

FutbolArena - Trabzonspor'da kadro dışı bırakıldıktan sonra sözleşmesi feshedilen ve ara transfer döneminde yeni bir takıma imza atması beklenen Onur Kıvrak herkesi şok eden bir karar aldı. Trabzonsporlu olarak anılmak isteyen Onur Kıvrak, futbolu bıraktığını açıkladı.
 

Onur Kıvrak neden futbolu bıraktı?


Beyaz TV'ye konuşan kaleci Onur Kıvrak, Ocak ayında teklifler aldığını ancak transfer olmayacağını açıkladı. Ardından futbolu bıraktığını ifade eden tecübeli kaleci, aldığı karar ile bordo mavili taraftarları şok etti.

İkinci ağızdan verilen açıklamaya göre Onur Kıvrak: "Birkaç önemli teklif vardı ama futbolu bıraktım. Trabzonsporlu Onur Kıvrak olarak anılmak istiyorum" ifadelerini kullandı.
ONUR KIVRAK ALACAKLARINI TAKSİTLENDİRDİ

Trabzonspor, Onur Kıvrak'ın sözleşmesinin karşılıklı anlaşmayla feshedildiğini KAP'a bildirdi. Onur Kıvrak'ın bir kısmından feragat ettiği mevcut alacakları ise yapılandırılacak.

Onur Kıvrak'ın 3 milyon euroluk alacağı taksitler halinde ödenecek. Tecrübeli kaleciye toplamda 18 milyon liralık ödeme yapılacak. Trabzonspor, Onur Kıvrak ile Burak Yılmaz'a taksitler halinde toplamda 29.1 milyon lira ödeme yapacak. 

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (16 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.