comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Onur Kıvrak: 'Fenerbahçe ile aramızda rekabet var ama...'

28 Ocak 2018, Pazar 22:02
Onur Kıvrak: 'Fenerbahçe ile aramızda rekabet var ama...'

Trabzonspor kalecisi Onur Kıvrak, Fenerbahçe maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Süper Lig 19. haftasında Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçın ardından kaleci Onur Kıvrak basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 


Trabzonspor - Fenerbahçe Onur Kıvrak'ın açıklamaları


"BENİ SOSYAL MEDYADA ELEŞTİRENLER..."

Benim şahsi bireysel hatamdan dolayı 3 puanı kaybettik geçen hafta. Ben robot değilim. Sosyal medya kullanmıyorum ama bana söylüyorlar, görüyorsun. Sosyal medyada yazan arkadaşlarıma söylüyorum. Ben Trabzonspor'da oynamaya başladığımda onlar 5-6 yaşında beni TV'de izliyorlardı. Canları sağolsun yine. Ben o maçtan sonra ailemi Trabzon'a getirmedim ve tesiste kendimi dinlemek yazdım. Dışarıdan antipatik görünsem de ben bu şehirle yaşıyorum. Keşke hep iyi oynasam, kazansak ama olmuyor. 


Burak Yılmaz sakat mı?


Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında 2011'den bugüne kadar gelen husumet hakkında konuşan kaleci Onur Kıvrak, "Trabzonspor'un Fenerbahçe maçında golünü atan futbolcu Burak Yılmaz'la ilgili konuşan Onur Kıvrak, "Burak Yılmaz'ın kasığında ciddi şekilde yırtık var. Bugün 17. golünü attı. İnşallah gol kralı olur. Kral zaten inşallah gol kralı da olur. Şu anda yine ağrıları var sakatlığından dolayı. Kral ünvanı öyle kolay kolay olmuyor." diye konuştu. 


Trabzonspor - Fenerbahçe olayları


"Fenerbahçe ile aramızda büyük bir rekabet var. Şu anda diğer konulara girmeyelim. Başka zamana, başka bahara diyelim. Şimdi devletimiz için önemli günler." İnsanlara örnek olmak zorundayız. Şu anda bulunduğumuz ortamda iki takım kaptanlarına yakışır şekilde hareket ettiğimizi düşünüyoruz. Diğer boyut, diğer mercihlerde. Böyle olmalı. Özellikle bu zamanda." diye konuştuk. 
Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)