comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Onur Kıvrak, Burak Yılmaz ve Ümit Özat'tan Afrin mesajı

15 Şubat 2018, Perşembe 18:00
Onur Kıvrak, Burak Yılmaz ve Ümit Özat'tan Afrin mesajı

Trabzonsporlu futbolcular Onur Kıvrak, Burak Yılmaz ve Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat'tan Mehmetçiklerimize mesaj geldi. 

FutbolArena - Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı'nda vatanımız için savaşan Mehmetçiklerimize Trabzonsporlu futbolcular Burak Yılmaz, kaleci Onur Kıvrak ve Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat'tan mesaj geldi. A Spor'a konuşan Burak Yılmaz, Onur Kıvrak ve Ümit Özat'ın sözleri şu şekilde:
 

Afrin Zeytin Dalı Harekatı haberleri


Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı'nda vatanımız için savaşan Mehmetçiklerimiz için Burak Yılmaz, Onur Kıvrak ve Ümit Özat şunları söyledi:

ÜMİT ÖZAT: "BU BİR İLKE MESELESİ"
Zeytin Dalı Harekatı'nda ülkemiz için canla başla mücadele eden Mehmetçiklerimize Rabbim güç, kuvvet versin. Biz dualarımızla onların yanındayız her zaman. Ülkemizin yılmaz savunucuları. Allah yar ve yardımcıları olsun. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize Allah'tan şifa diliyorum. Bu bir ülke meselesi. Dualarımızı esirgemeyelim lütfen. 

BURAK YILMAZ: "TEK YÜREK OLMALIYIZ"

Ülkemiz çok zorlu bir süreçten geçiyor. Bu vatan hepimizin, bu bayrak hepimizin. Hepimiz tek yürek olmalıyız. Kahraman Mehmetçiklerimize selam olsun. Büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin alınlarından öpüyoruz. Vatan onlara emanet. Biz dualarımızla onların yanındayız. Hepsine selamlar, hepsine saygılar. 

ONUR KIVRAK: "BU BAYRAK, BU VATAN HEPİMİZİN"

Bu bayrak, bu vatan, bu millet hepimizin. Onlarla birlikte nefes alıp veriyoruz. Rabbimden dileğim, burunları kanamadan dönmeleri. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, Gazilerimize Allah'tan şifa diliyorum. Bu vatan, bu millet, bu bayrak bizim. Bunun için ne yapmamız gerekiyorsa her zaman bu vatanın, milletin yanındayız. 

Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.