comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Olcay Şahan'dan muhabire: "Her gün yeni kanat getiriyorsunuz. Gelseler bile sadece otururlar"

14 Temmuz 2018, Cumartesi 23:51
Olcay Şahan'dan muhabire:

Trabzonspor'un son antrenmanına Olcay Şahan esprileriyle damga vurdu. Tecrübeli futbolcu Mustafa Akbaş'a takıldıktan sonra muhabire de "Her gün yeni kanat oyuncusu getiriyorsunuz ama gelmiyorlar. Gelseler bile sadece otururlar." dedi. 

FutbolArena - Trabzonspor, ikinci etap kamp çalışmalarına Slovenya'nın Kranjska Gora kasabasında 14 Temmuz Cumartesi günü saat 19.00'da yaptığı antrenman ile başladı.

Teknik direktör Ünal Karaman yönetiminde yapılan antrenmana izinli olan Sosa, Milli takım kampına giden Abdülkadir Ömür, salonda çalışan Onur, Burak, Batuhan ve Kamil Ahmet ile sakatlığı bulunan Castillo katılmadı. Antrenmanda kondisyon çalışmasının ardından tam sahada çift kale maç yapılırken, son bölümde şut çalışması yapıldı.
DHA'nın haberine göre, Antrenmanın tamamlanmasının ardından Trabzonsporlu futbolcular, şok havuzu yerine saha kenarından akan ve sıcaklığının 6 derece olduğu belirtilen ırmağa girdi. Bu sırada futbolcular birbirleriyle de sık sık şakalaştıkları görüldü. Olcay Şahan, Mustafa Akbaş'a takılarak, "Mustafa dikkat et. Alıp seni götürmesinler. Tek stoperimiz sensin." dedi. Öte yandan antrenman sonrası şok amaçlı ırmağa girerken bir basın mensubunun 'Olcay dikkat et, kanat oyuncumuz da yok' demesi üzerine Olcay göz dağı vererek, "Her gün yeni kanat getiriyorsunuz. Gelseler bile sadece otururlar" dedi.

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Burak Yılmaz'ın reddettiği Lecce, Ertuğrul Ersoy'a talip


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.