comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Olcay Çakır: "Trabzonspor eskisinden daha moralli geliyor"

20 Ağustos 2017, Pazar 15:48
Olcay Çakır:

Trabzonspor, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını tamamlayıp maç saatini beklemeye koyulurken Bordo-Mavili ekibe yakınlığıyla bilinen Olcay Çakır, FutbolArena'ya konuştu.

FutbolArena - Trabzonspor, Süper Lig'in 2. haftasında Fenerbahçe ile deplasmanda karşılaşacağı maçın saatini bekliyor. Süper Lig'e Atiker Konyaspor karşısında iyi bir başlangıç yapan Trabzonspor, Kadıköy'den bu kez galibiyet çıkartmak istiyor.

Trabzonspor'a yakınlığıyla bilinen Olcay Çakır, FutbolArena'ya, Bordo-Mavili ekiple ilgili yorumlarda bulundu.
Trabzonspor'un önceki yıllara oranla daha iyi bir performans sergileyebileceğini ve herkesin moralinin yerinde olduğunu belirten Olcay Çakır, maçın sonucunu psikolojik etkenlerin belirleyebileceğini söyledi.

"DAHA İYİ BİR KADIKÖY PERFORMANSI"

Olcay Çakır, "Trabzonspor, Kadıköy'den bu kez galibiyetle ayrılmak istiyor. Takım gayet iyi durumda ve cesaretli. Daha iyi işler yapabilecek pozisyondalar. Maçta psikolojik etkenler daha çok Fenerbahçe lehine.. Fenerbahçe her ne kadar kötü bir başlangıç yapsa da bu tür maçlara çok daha iyi hazırlanıyor. Stadyumun da dolacağı haberleri geliyor. Trabzonspor'un geçmiş yıllardan daha iyi bir Kadıköy performansı olacak. Trabzonspor eskisinden daha moralli ve motivasyonlu şekilde Kadıköy'e gelecek" dedi.

Bordo Mavili takımla ilgili son dakika gelişmelerine Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)