comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Okay Yokuşlu ve Olcay Şahan, Trabzonspor'un sırrını açıkladı

02 Ocak 2018, Salı 21:33
Okay Yokuşlu ve Olcay Şahan, Trabzonspor'un sırrını açıkladı

Trabzonspor takımı Yusuf Erdoğan'ın düğününde buluştu. Okay Yokuşlu ve Olcay Şahan, Trabzonspor'un yükselen formu hakkında konuştu.

FutbolArena- Trabzonspor'un başarılı futbolcuları Okay Yokuşlu ve Olcay Şahan, Süper Lig'in devre arasında takımın geldiği noktayı yorumladı.
 

Okay Yokuşlu ve Olcay Şahan'ın Trabzonspor sözleri


NTV Spor'a konuşan Okay Yokuşlu ve Olcay Şahan'ın açıklamaları şu şekilde:

OKAY YOKUŞLU: "GÜZEL SONLANDIRDIK"
Takımdaki son durumu aktaran Okay Yokuşlu, "Durağan başladığımız sezonu güzel bir şekilde sonlandırdığımızı düşünüyorum. Özellikle son 6 haftada galibiyet serimiz var. Tabii ki bunu ikinci yarıda devam ettirmemiz lazım. Çok azmettik, çalıştık, kenetlendik ve bu noktaya geldik. Daha işimiz bitti. Konsantre ve moralimizi korumak istiyoruz. Havamız çok iyi. Takımımızda tecrübeli ve lider oyuncuların sazı eline alması bence çok önemli. Gençler de onlara yardımcı olduğu zaman başarı kaçınılmaz oluyor. Sorumluluk anlamında hiçbir farkımız yok. Saha dışında onların liderliğinde güzel bir harman sözkonusu oldu" diye konuştu.

OLCAY ŞAHAN: "2017'NİN SONU İYİ GEÇTİ"

Olcay Şahan ise "2017 yılının sonu iyi geçti diyebilirim. Yıl sonuna doğru takım olarak başarılıydık. İnşallah ligin ikinci yarısında da aynı şekilde devam ederiz ve istediğimiz hedefe ulaşırız. Biz öncelikle işimizi yapmak istiyorum, hedefimizi hepimiz biliyoruz. Sezon sonunda da inşallah ulaşmış olacağız" ifadelerini kullandı.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)