comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Obi Mikel: "Trabzonspor'un ne kadar büyük kulüp olduğunu gördüm."

03 Ağustos 2019, Cumartesi 19:07
Obi Mikel:

Trabzonspor'da yeni transferler Obi Mikel ve Ivanildo Fernandes için imza töreni düzenlendi. Obi Mikel, Trabzonspor'un ne kadar büyük bir kulüp olduğunu buraya geldiği zaman net bir şekilde gördüğünü söylerken, Ivanildo Fernandes ise iddialı konuştu. 

FutbolArena - Trabzonspor kulübü yeni transferleri Obi Mikel ve Ivanildo Fernandes için imza töreni düzenlendi. İmza töreninde Obi Mikel ve Fernandes ile birlikte Başkan Ahmet Ağaoğlu da açıklamalarda bulundu. 

OBİ MİKEL'İN AÇIKLAMALARI
Başkanımıza bu güzel sözleri için teşekkür ediyorum. Trabzonspor'a geldiğimde ne kadar büyük bir kulüp olduğunu kendi gözlerimle gördüm. Sayın Başkanın göreve başladığından bugüne kadar kulübü stabil bir hale getirdiğini ve Trabzonspor'u tekrar hak ettiği yerlere getirdiğini biliyorum. Ben de genç ve yetenekli oyunculardan oluşan bu kadro yapısına hem saha içinde hem de saha dışında gerek tecrübe olsun gerekse mücadele ve oyun azmi olsun elimden gelen her şeyi yapacağım

IVANILDO FERNANDES: "KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN"
Başkanımıza bu güzel sözleri için teşekkür ediyorum. Trabzonspor'a geldiğimde ne kadar büyük bir kulüp olduğunu kendi gözlerimle gördüm. Sayın Başkanın göreve başladığından bugüne kadar kulübü stabil bir hale getirdiğini ve Trabzonspor'u tekrar hak ettiği yerlere getirdiğini biliyorum. Ben de genç ve yetenekli oyunculardan oluşan bu kadro yapısına hem saha içinde hem de saha dışında gerek tecrübe olsun gerekse mücadele ve oyun azmi olsun elimden gelen her şeyi yapacağımBaşkan Ahmet Ağoağlu ise, "Bugün hem genç bir oyuncu olan Ivanildo hem de kariyerini konuşmanın bile gereksiz olduğu Obi Mikel ile imza töreni düzenliyoruz. Biz Obi ile sadece bir futbolcu değil etik ahlak ve duruşuyla çok büyük bir atlet transfer ettik. Genç oyunculara ne kadar yatırım yaptığımızı herkes biliyor. Bunun yanı sıra genç oyuncularımıza tecrübelerini aktarabilecek bir oyuncu aldık. Obi'nin transferi kolay olmadı, kendisi de biliyor. Tabii transferiyle birlikte 150 de forma aldı. Ivanildo da 100 forma alan futbolcularımızdan oldu. Artık Obi'nin forma rakamını yükseltmesi gerekiyor. O yüzden 200 forma alıyor." ifadelerini kullandı. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!