comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Mustafa Denizli'den Trabzonspor açıklaması

30 Aralık 2019, Pazartesi 00:49
Mustafa Denizli'den Trabzonspor açıklaması

Mustafa Denizli, Trabzonspor'da göreve gelecğeine dair iddialar hakkında konuştu. 

FutbolArena - Trabzonspor'da yönetimi ile teknik direktör Ünal Karaman arasında yaşanan sorun ve beraberinde gelinen ayrılık noktasının ardından bordo mavililerde Mustafa Denizli'nin göreve geleceği iddia edildi. 

Bu gelişmenin ardından Mustafa Denizli, TRT Spor'a bağlanarak açıklamalarda bulundu. 
"TEKLİF BÜYÜK ŞEREF AMA ÇALIŞMAM ASLA MÜMKÜN DEĞİLDİR"

Bütün Türkiye ve Trabzonspor taraftarları için söylüyorum. Ahmet Ağaoğlu ile asla görüşmedim. Eğer Ünal Karaman ayrılırsa, Trabzonspor'dan teklif almak büyük şeref ama çalışmam asla mümkün değildir.

"TRABZONSPOR'DAN GEÇTİĞİMİZ DÖNEMLERDEN TEKLİF ALDIM AMA KISMET OLMADI"

Trabzonspor'dan geçtiğimiz dönemlerde teklif aldım, defalarca diyebilirim ama kısmet olmadı. Ben hayatım boyunca böyle bir ortamın içinde bulunmak istemedim. Bundan sonra da olmayacağım. Bana deseler ki şu an hayatında ne olabilir, en son olabilecek şey Trabzonspor'la adımın anılmasıdır. Bazen telefonumu kapatıyorum, demek ki doğru diyorlar, telefonumu bugün kapatmadım, onlarca kişiye, ajansa ve TV'ye durumu anlatmak zorunda kaldım.

"ÜNAL KARAMAN İLE DEVAM EDİLMELİ"

Trabzonspor yönetiminin böyle bir düşüncesi varsa da teşekkür ediyorum. Ben Trabzonspor'un, Ünal hoca ile devam etmesini istiyorum. Ünal Karaman ve Ahmet Ağaoğlu birlikte Trabzon şehrine farklı bir hava getirdiler çünkü. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!