comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Muharrem Usta'dan Trabzonspor yönetimine sert yanıt; 'Haysiyet cellatları'

04 Ekim 2018, Perşembe 12:45
Muharrem Usta'dan Trabzonspor yönetimine sert yanıt; 'Haysiyet cellatları'

Trabzonspor'un eski başkanı Muharrem Usta, mevcut yönetimin mahkemeye gitme kararına tepki gösterdi.

FutbolArena - Trabzonspor'da bir önceki yönetim ile ilgili geçtiğimiz gün yaptırılan denetim sonucunda ortaya çıkan raporla birlikte hukuki girişimlere başlandığı açıklandı.

Muharrem Usta dönemiyle ilgili Bağımsız Denetim Şirketi tarafından yapılan incelemeler neticesinde kulübün maddi zarara uğratıldığı iddia edilmişti. Söz konusu kararın ardından Muharrem Usta, sosyal medya üzerinden yönetime sert bir yanıt verdi.
"HAYSİYET CELLATLARI SİZE YAZIKLAR OLSUN"

Twitter hesabından açıklama yapan Muharrem Usta,"Haysiyet cellatları size yazıklar olsun! Siz Trabzonsporlu iseniz ben değilim. Bu yönetimin derdi Trabzonspor değil, benim. Size bu kadar iyi niyete değmezmiş. Mahkemeye gidiyorsanız ben de gidiyorum o zaman. Size bağış da yok. Şimdi ben de gereğini yapacağım." dedi.

"YÖNETİME AÇIK ÇAĞRIMIZDIR"

"Trabzonspor yönetimine açık çağrımızdır. Eğer amacınız şeffaflık ise dönemimiz dahil son 10 yılın hesalarının bağımsız ve saygın bir kurum tarafından incelenmesini (big four) öneriyoruz. Hadi buyurun! Hatta, inceleme masrafları dahi tarafımızdan karşılanacaktır."Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.