comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Muharrem Usta: "Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir'in transferleri..."

20 Aralık 2017, Çarşamba 20:26
Muharrem Usta:

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, takımın genç yıldız adayları Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün gelecekleri açısından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, takımın genç yıldız adayları Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün transferleri hakkında konuştu. TRT Spor'da Ersin Düzen'in konuğu olan başkan Muharrem Usta, Yusuf Yazıcı'nın sözleşmesini uzattıklarını ve iki futbolcunun takımdaki durumları hakkında konuştu. 


Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir yurt dışına mı transfer olacak?


Trabzonspor'da Başkan Muharrem Usta Yusuf Yazıcı ve Abülkadir Ömür ile ilgili şunları söyledi:

Abdülkadir sahneye daha sonra çıktı. Yusuf ile Abdülkadir'in özellikle farklı ve ikisi de gözümüzün nuru. Bu tarz oyunculara Dünyanın her tarafından ilgi olmaması mümkün değil. Resmi kulübe teklif var mı sorusunun cevabı ise hayır yok. 
"YUSUF YAZICI'YA BECKHAM GİBİ OLURSUN DEDİM."

Geçenlerde Yusuf Yazıcı'yı İstanbul'da bir yere davet ettim. Yusuf sen sadece Türkiye'nin değil, dünyadaki bir David Beckham gibi olursun. Tarzınla, duruşunla. Bunun için dolu dolu Yusuf Yazıcı olman lazım. Seni önce yurt dışıya göndereceğim. Önce ABD'ye. Orada dil de dahil, dünyayı tanımanı sağlayacağız. Alt yapıdan gelen bu gencecik evlatlarımızı kendi evladımız gibi yetiştirip, dünyanın örnek alacağı meşhur oyuncular gibi yapmamız lazım. Böyle vizyonumuz var. Hem Abdülkadir, hem Yusuf Yazıcı ile bu konuları konuştuğumuzda bunun ne demek olduğunu anlayabiliyorlar. 
"YUSUF YAZICI'YA EV ALDIK"

Yusuf Yazıcı Trabzonspor'un gözbebeği. Kulüp olarak ona ev aldık. Babasına araba olmak istiyordu, onu aldık. Abdülkadir da bana ev alır mısınız dedi. Ben ona ortalama bir ev önermiştim. Sonra Abdülkadir Ömür kaptan Onur abi'nin evini çok beğendim, alır mısınız dedi. Onur da kendisine jest yapmış, rakamın bir kısmı benden olsun demiş. O evi Abdülkadir'e alıyoruz. Henüz ehliyeti yok ve kendisi istemiyor ama araba alacağız."

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.