comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Malouda kovulduğunu Twitter'dan öğrendi

11 Nisan 2019, Perşembe 16:49
Malouda kovulduğunu Twitter'dan öğrendi

İsviçre Ligi takımlarından Zürih'de görev alan Florent Malouda, kovulduğunu sosyal medyadan öğrendi.

FutbolArena Dış Haberler - İsviçre Ligi'nde mücadele eden Zürih, bir süre önce A Takım ve altyapıda hücum antrenörlüğü yapması için Florent Malouda'yı göreve getirmişti. Fransız çalıştırıcının Zürih'teki macerası ise kısa sürdü. Ssyal medyadan açıklama yapan Zürih, Florent Malouda ile yolların ayrıldığını açıkladı.

"GERÇEKTEN Mİ, BİLMİYORDUM"
Zürih'in sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Florent Malouda ile yolların ayrıldığı belirtildi. Bu paylaşımın altına cevap yazan Florent Malouda ise yanıtıyla herkesi şaşırttı. Fransız antrenör, Zürih'in, "Malouda ile işbirliğimiz karşılıklı anlaşmayla sona erdirilmiştir." şeklindeki paylaşımına "Gerçekten mi? Bundan haberim yoktu." şeklinde yanıt verdi. 


Malouda kimdir, kaç yaşında?


Kariyerine ülkesi Fransa'da başlayan Malouda, sıraısyla Guingamp, Olimpik Lyon, Chelsea, Trabzonspor, Metz, Delhi, Wadi Deagla, Differdange takımlarında forma giydi. 38 yaşında antrenörlüğe başlayan Malouda, Zürih takımında A Takım ve altyapıda hücum antrenörü olarak göeve başladı. Malouda, futbolculuk kariyerinde en büyük çıkışı 2007 yılında 19 milyon euro karşılığında Lyon'dan Chelsea'ye transfer olarak gerçekleştirdi. 6 yıl İngiliz kulübünde futbol oynayan Malouda, 2013'te Trabzonspor'a transfer olmuştu.

Son dakika Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (19 Temmuz 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.