comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Loic Remy'ye hocasından sert cevap: "Yalancı. Asıl sebep disiplinsiz davranışları."

20 Ocak 2018, Cumartesi 02:03
Loic Remy'ye hocasından sert cevap:

Trabzonspor'un transfer gündemindeki futbolcularından Loic Remy'nin sözlerine Las Palmas Teknik Direktörü Paco Jemez'den sert cevap geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Trabzonspor'un transfer etmek istediği futbolculardan Loic Remy ile Las Palmas Teknik Direktörü Paco Jemez arasındaki gerginlik devam ediyor. Remy'nin "Jemez bana çöp gibi davrandı. Bu saygısızlığı hak etmedim. Geri dönmeyi düşünmüyorum." sözlerine Paco Jemez'den sert cevap geldi. TS Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Trabzonspor'un transfer etmek istediği Loic Remy hakkında son dakika haberleri


Trabzonspor'un transfer listesinde olan Loic Remy,, Las Palmas'a rest çekerek kendisine çöp gibi davranıldığını ve bu saygısızlığı hak etmediğini söylemişti. Remy'nin sözlerine Las Palmas Teknik Direktörü Paco Jemez'den sert bir cevap geldi. 

"ASIL SEBEP REMY'NİN DİSİPLİNSİZ DAVRANIŞLARI
Bu konuyla ilgili konuşmayacaktım fakat gerçekleri anlatma zamanı geldi. Remy yalan söylüyor. Ayrılık kararını sportif nedenler olarak söyledik ama asıl neden Remy'nin disiplinsiz davranışlarıydı."

"REMY NEDEN YALAN SÖYLÜYOR BİLMİYORUM"

Remy neden yalan söylüyor bilmiyorum. Bakın bunlar yaşandığında 30 kişi orada, herkes gerçeği biliyor. Bize karşı kendisi saygı göstermiyordu. Oysa biz ona hep saygı gösterdik. Akşam yemeğine 2 saat geç geliyor. Keza antrenmanlara da. Defalarca geç geldi ve hiç özür dilemedi. Kulüp kurallarına hiç uymadı.

"SÖYLEDİKLERİMİ ANLAMIYORSA KENDİSİNE SÖZLÜK ALSIN"

"Remy gerçekleri anlatmıyor. Akşam yemeğine 2 saat geç geldiğinde ona eve gitmesini söyledim. Eğer benim söylediklerimi anlamıyorsa gitsin kendisine bir sözlük alsın. Gerçekleri gizleyip, yalan konuşmamalı."

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz: 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)