comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Konyaspor - Trabzonspor maçında protokol karıştı! Yöneticinin kaşı açıldı...

21 Ocak 2018, Pazar 14:08
Konyaspor - Trabzonspor maçında protokol karıştı! Yöneticinin kaşı açıldı...

Atiker Konyaspor - Trabzonspor mücadelesinin 18. dakikasında Ali Turan, gördüğü kırmızı kart ile oyun dışı kaldı.

FutbolArena - Süper Lig'in 18. hafta karşılaşması kapsamında Atiker Konyaspor sahasında Trabzonspor takımını ağırlıyor. Mücadele golsüz eşitlik ile devam ederken protokol tribününde yaşanan bir olay nedeni ile ortalık karıştı.


Atiker Konyaspor - Trabzonspor maçında olay


Atiker Konyaspor - Trabzonspor mücadelesinin 18. dakikasında Ali Turan, gördüğü kırmızı kart ile oyun dışı kaldı. Kırmızı kart sonrasında yaşanan olaylar protokol tribününü karıştırdı. 

YÖNETİCİNİN KAŞI AÇILDI 
Kırmızı kart ve Trabzonsporluların ‘Konya kümeye' tezahüratının ardından protokol tribünü karıştı. Konyaspor yönetimi ve polis araya girdi. Bazı Trabzonsporlu yöneticiler dışarı alındı. Olay sırasında Konyasporlu eski bir yöneticinin kaşı açıldığı söyleniyor.


Atiker Konyaspor'dan olaylar hakkında açıklama


Atiker Konyaspor, Trabzonspor mücadelesinde yaşanan olaylar nedeni ile bir açıklama yayınladı;

''Atiker Konyaspor'umuzun Trabzonspor ile oynadığı Süper Lig karşılaşmasının ilk yarısında Ali Turan'ın kırmızı kart gördüğü pozisyonun ardından eski yöneticilerimizden Mehmet Soylu Trabzonsporlu yöneticiler tarafından yumruklu saldırıya uğradı.

Sağ gözünün kapağı açılan yöneticimiz Mehmet Soylu saldırının ardından hastanede tedavi altına alındı. Soylu olaya karışan Trabzonsporlu yöneticilerden şikayetçi oldu.''Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)