comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Konyaspor - Trabzonspor maçında kavga! Ömer Ali Şahiner ve Uğur Demirok...

27 Aralık 2017, Çarşamba 20:31
Konyaspor - Trabzonspor maçında kavga! Ömer Ali Şahiner ve Uğur Demirok...

Ziraat Türkiye Kupası'nda Atiker Konyaspor ile Trabzonspor arasında oynanan maçın 85. dakikasında Ömer Ali Şahiner ile Uğur Demirok arasında gerilim yşaandı. 

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Atiker Konyaspor ile Trabzonspor karşı karşıya geldi. maçın 85. dakikasında Ömer Ali Şahiner ile Uğur Demirok arasında taç çizgisi kenarında yaşanan ikili mücadele sonrasında iki futbolcu birbirine girince hakem Bülent Yıldırım, diğer oyuncular ve hatta teknik direktörler de araya girdi. 


Ömer Ali Şahiner - Uğur Demirok kavgası


Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Konyaspor ile Trabzonspor arasında oynanan maçın 85. dakikasında saha karıştı. Taç çizgisi kenarında Ömer Ali Şahiner topu kontrol edemeyince, Uğur Demirok oyuna hızlı başlamak için rakibinden topu almak istedi. Bu esnada Ömer Ali Şahiner oyun alanına tekrar döndü ve ikili arasında yaşanan diyalog sonrasında iki futbolcu da birbirlerinin üzerine yürüdü.

Yaşanan gerginlik sonrasında araya diğer futbolcular ve maçın hakemi Bülent Yıldırım girdi. Ancak hem Uğur Demirok, hem de Ömer Ali Şahiner'in sinirleri yatışmayınca teknik direktörler olaya müdahale oldu. Rıza Çalımbay, Ömer Ali Şahiner'i tutarak sakinleştirmeye çalıştı. Hakem Bülent Yıldırım iki futbolcuya da sarı kart gösterdi. 
Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)