comScore

Trabzonspor Trabzonspor

İşte Trabzonspor'u başarıya taşıyan faktör!

05 Mart 2020, Perşembe 19:01
İşte Trabzonspor'u başarıya taşıyan faktör!

Trabzonspor'u başarıya taşıyan en önemli faktörler arasında kadrodaki rekabet geliyor. Son dönemde özellikle hücum hattındaki rekabet teknik heyeti fazlasıyla memnun ediyor. 

FutbolArena - Trabzonspor'un şampiyonluk mücadelesinde kadro içerisinde kendilerine yer açmak isteyen futbolcular arasında adeta forma savaşı yaşanıyor. Saha dışında çok iyi arkadaş olan futbolcular antrenmanlarda ise teknik ekibin izin verdiği ölçütte birbirlerine gerekirse sert müdahalede dahi bulunuyor. 

"DA COSTA VE CAMPI"
Kalede Uğurcan Çakır ile Erce arasında, sağ bekte ise Kamil Ahmet ile Pereira arasında rekabet yaşanırken, en büyük rekabetlerden biri stoper mevkinde. Bordo-mavililerin ideal 11'indeki iki isim Da Costa ile Campi, formalarını Hüseyin Türkmen, Hosseini ve Messias'a karşı korumak için üst düzey performans ortaya koyuyor.

"HÜCUM HATTINDAKİ REKABET"

Bordo-mavili takımın hücum hattındaki rekabet ise üst seviyeye çıkmış durumda. Abdülkadir Ömür, Ekuban, Nwakaeme, Guilherme, Bilal Başacıkoğlu ve Ndiaye arasında adeta forma savaşı yaşanıyor. Mevcut 3 formayı almak veya korumak isteyen bu futbolcuların antrenmandaki performansları ise teknik heyeti fazlasıyla memnun ediyor.

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"