comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Hüseyin Çimşir: 'Ali Palabıyık penaltımızı vermedi'

01 Şubat 2020, Cumartesi 23:08
Hüseyin Çimşir: 'Ali Palabıyık penaltımızı vermedi'

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, Fenerbahçe maçından sonra hakem Ali Palabıyık'ın yönetimine tepki gösterdi.

FutbolArena - Süper Lig'in 20. haftasında Trabzonspor sahasında şampiyonluk yolundaki en büyük rakiplerinden Fenerbahçe'yi 2-1 mağlup ederek önemli bir 3 puan aldı. Karşılaşma sonrasında değerlendirmelerde bulunan Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, hakem Ali Palabıyık'ın yönetimine tepki gösterdi.
 

Hüseyin Çimşir, Trabzonspor - Fenerbahçe maç sonu açıklamaları


Kazandığımız için mutluyuz. Bütün oyuncu arkadaşlarımı mücadelelerinden ötürü ortaya koydukları istek ve arzudan dolayı, hepsini tebrik ediyorum. Maça şok bir golle başladık ama sondan sonra oyuncularım maçı bırakmadılar, öne geçtik. Dönem dönem iyi oynadığımız dönem dönem de topu rakibe verdiğimiz anlar oldu. Her şeye rağmen maçı kazandığımız için mutluyuz"

"HAKEMİN YÖNETİMİNDEN MEMNUN DEĞİLİZ"
Fenerbahçe gibi kendilerinin de hakem Ali Palabıyık'ın yönetiminden memnun olmadığını belirten Cimşir, "Biz de hakemin yönetiminden çok memnun değiliz. Maç 1-0'ken verilmeyen bir penaltımız var. Hakemin tüm takdir haklarını, kartlarda, faullerde adil bir yönetim sergilediğini düşünmüyorum. Bizim, benim ve camianın bir hayali var. Bizim hayalimiz hak edilmiş kupaları mavi gökyüzüne kaldırmak. İnşallah 15 adımımız basamağımız kaldı. İnşallah hayal ettiğimiz yerde ligi bitiririz. Önemli olan böyle maçları kazanmaktı. Bu maçı kazanmamız gerekiyordu onu da başardığımız için son derece mutluyuz." dedi.

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)