comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Hasan Çavuşoğlu: "Ahmet Ağaoğlu alkollüydü, küfür etti"

23 Haziran 2020, Salı 01:41
Hasan Çavuşoğlu:

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Ahmet Ağaoğlu ile ilgili yaşadığı olay hakkında gündem yaratan açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Süper Lig 28. haftasında Aytemiz Alanyaspor ile Trabzonspor arasında oynanan maçın ardından Ahmet Ağaoğlu ile Hasan Çavuşoğlu arasında çıkan olaylar sonrasında iki başkan konuştu. 

Hasan Çavuşoğlu'nun Beyaz TV'ye açıklamaları şu şekilde:
"SÜREKLİ HAKARETLER GELMEYE BAŞLADI"

Maç başladı. Sürekli hakaretler gelmeye başladı. Hakemlere de küfür ediyorlardı. Görüntülerde net bir şekilde var. Trabzonspor örnek aldığım bir camia, takdir duyduğum bir camia. Bundan sonra da böyle. Bugüne kadar Ahmet Ağaoğlu'na hep abi demişimdir. Maçtan sonra kıyamet koptu. 

"AHMET AĞAOĞLU BÜYÜK ABİME KÜFÜR ETTİ"

Ahmet Ağaoğlu ısrarla "Büyük abim var. Ona ana avrat küfür ediyordu." Abi küfür etmeyin, o adam benim abim. Sonra bana da küfür etti. Sonra bana vurmaya kalktı. Telefon elimdeydi. Sürekli telefonla arayan kişiler oldu. Ben de telefonla konuşuyordum o arada. Küfür ediyordu bana. Küfür etme diyorum. Maçın başından sonuna hakaret ettiniz, küfür ettiniz, ayıp oluyor diyordum. Ölmüş rahmetli anneme küfür etti. 

"AHMET AĞAOĞLU ALKOLLÜYDÜ"

Ahmet Ağaoğlu'ndan şikayetçi oluyorum. Ben oradan çekildim. Muhattap olmak istemiyordum ve yöneticilerin hiçbiriyle konuşmadım. Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir bizim yöneticimize küfür etti. Ben hayatımda böyle bir rezalet görmedim. Ahmet Ağaoğlu ölmüş anneme de küfür etti. Alkollüydü ayrıca. İçki konusundan midem bulandı. 

AHMET AĞAOĞLU'NUN AÇIKLAMALARI>>>

Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!