comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Gökhan Kandemir kimdir? (Gökhan Kandemir'den Volkan Demirel'e cevap)

28 Nisan 2019, Pazar 00:17
Gökhan Kandemir kimdir? (Gökhan Kandemir'den Volkan Demirel'e cevap)

Volkan Demirel, maç sonu Trabzonspor kondisyoneri Gökhan Kandemir'in kendisine söylediği sözlerden dolayı özür dilemesi gerektiğini söylerken, Gökhan Kandemir'den açıklama geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'in, Trabzonspor maçının ardından Trabzonspor kondisyoneri Gökhan Kandemir hakkında ağır ifadeler kullandı. Kaleci Volkan, "Soyunma odasına giderken bana bir şeyler söylüyor. Kimse bize dil uzatamaz. Herkes haddini bilecek." demişti. Gökhan Kandemir, Beyaz TV'ye yaptığı açıklamalarla Volkan Demirel'e yanıt verdi. 


Volkan Demirel - Gökhan Kandemir olayı (Fenerbahçe - Trabzonspor)


GÖKHAN KANDEMİR'İN AÇIKLAMALARI

Ben maçı kaybetmişim, ona üzülüyorum. Benim Volkan'la ne işim var? Niye küfür edeyim? Volkan'ın yüzünden mi gol yedik ona küfür edeyim? Onların kendi bunu çıkardı. Benimle uzaktan yakından alakası olmayan bir durum. 


VOLKAN DEMİREL NE SÖYLEMİŞTİ?

Biz kendi haline düşmüş bir takımız ama kendi durumumuz bizi ilgilendirir, bize kimse dil uzatamaz. Herkesin haddini bilmesi gerekir. "Trabzonspor'un analizcisi midir nedir, soyunma odasına giderken bana arkamdan laf söylüyor. Gelsin benden özür dilesin. Yoksa ben otobüsten alıp ona özür diletmesini bilirim. Burası Fenerbahçe! Herkes haddini bilecek!"Herkes haddini bilsin. Fenerbahçe'ye kimse dil uzatamaz! Fenerbahçe Türkiye'nin en büyük kulübüdür. Biz kendi halimize düştük diye kimse bu kulübe dil uzamataz. Herkes haddini bilecek. "

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (18 Temmuz 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.