comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Gökdeniz Karadeniz'den Ahmet Ağaoğlu yorumu "Yusuf ve Abdülkadir için..."

22 Temmuz 2018, Pazar 10:33
Gökdeniz Karadeniz'den Ahmet Ağaoğlu yorumu

Trabzonspor ve Rubin Kazan'ın efsane futbolcusu Gökdeniz Karadeniz, Trabzonspor hakkında önemli açıklamalar yaptı.

FutbolArena - Trabzonspor ve Rubin Kazan'da 10'ar sezon forma giyen ve 20 yıllık futbol hayatını geçtiğimiz sezon sonu noktalayan Gökdeniz Karadeniz önemli açıklamalar yaptı.


Gökdeniz Karadeniz röportajı (22 Temmuz 2018 Pazar)


Fanatik gazetesine röportaj veren Gökdeniz Karadeniz, Rusya ve Trabzonspor günlerine değinirken önemli açıklamalar yaptı. 


Gökdeniz, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür için ne dedi?


"Trabzonspor, şu anda zor bir dönemden geçiyor. Bakıyorum da taraftar, başkan, herkes destek olmaya çalışıyor. Bakalım bu zorlu süreç nasıl geçecek? Çünkü Trabzonspor, bir kulübün veremeyeceği paraları veriyor futbolculara. Trabzonspor, futbolculara 3-4-5 milyon Euro veremez. Trabzon'un elinin altında hazine var. Yusuf'u oynattın, Abdülkadir geldi. Abdülkadir'i oynattın arkasından başka birisi gelecek. Şimdi zaten sponsorların var. Ki Trabzonspor'un sponsor bulmama gibi bir ihtimali yok. Artık borçların temizlenmesi lazım. Kulüpler profesyonelce yönetilmiyor. Her kulübümüzün dünya kadar borcu var."


Gökdeniz Karadeniz'in Ahmet Ağaoğlu yorumu


“Yusuf'a ve Abdülkadir'e akıl verecek ve doğru yönetecek insanlar var. Bir kere Ahmet Ağaoğlu bu açıdan çok doğru. Sporcunun içinden gelmiş. Nasıl insan geliştireceğini de biliyor. Bence onlar için çok artı. Abdülkadir'in bence bu sene gitmemesi gerekiyor. Bu kulübün maddi şartına uyar, çok önemli gelir getirir o zaman satması gerekir bir şey diyemem. Ama 1-2 sene sonra Abdülkadir, bence daha fazla rakamlara satılabilir. Daha çok genç."

"TRABZONSPOR'DA TRABZONLU OLMAK ZOR"
"Evet, dezavantajı var. Ama bu bizim insanımızın bize olan sevgisinden. Sanki Trabzonlu futbolcular, onların ailesinden gibi oluyor. Ev halkı gibi... Yani bizi rahat eleştirebiliyorlar, bağırabiliyorlar. Üzülmüyor değil insan. Abdülkadir ya da Yusuf 2 maç kötü oynasa onlara da sert eleştiriler olacak. Çünkü onlardan fazla şey bekleniyor. Baktığınız zaman Rusya'daki sevgi, saygı daha farklı."

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"