comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Gökdeniz Karadeniz futbolu bırakacağını açıkladı

03 Mayıs 2018, Perşembe 23:47
Gökdeniz Karadeniz futbolu bırakacağını açıkladı

38 yaşındaki Gökdeniz Karadeniz, sosyal medya hesabından futbola veda edeceğini ve Rubin Kazan formasıyla son maçına çıkacağını açıkladı. 

FutbolArena - Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra Rubin Kazan'a transfer olan ve uzun yıllar Rusya'da futbol hayatını sürdüren Gökdeniz Karadeniz futbolu bırakıyor. 38 yaşındaki Gökdeniz, resmi instagram hesabından futbolu bırakacağını açıkladı. 


Gökdeniz futbolu bıraktı mı?


2008 yılında Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra Rubin Kazan'a transfer olan ve 10 yıldır Rubin Kazan forması giyen Gökdeniz Karadeniz 38 yaşında futbolu bırakacağını açıkladı. Gökdeniz kendisine ait instagram hesabından yaptığı açıklamada, "20 yıllık profesyonel futbol hayatımın sonuna geldim. Benden desteğini esirgemeyen ve üzerimde emeği olan herkese sonsuz teşekkür ederim. 7 Mayıs'ta Kazan Arena'daki veda maçımda son kez bir futbolcu olarak karşınızda olacağım. Sevgi ve saygılarımı sunarım." ifadelerini kullandı. 
 

Gökdeniz Karadeniz'in kariyeri (Trabzonspor, Rubin Kazan)


2008 yılından bu yana Rubin Kazan forması giyen Gökdeniz Karadeniz, Rusya'da 299 maçta 52 gol attı ve 57 asist yaptı. 38 yaşındaki Gökdeniz, Trabzonspor formasıyla ise 130 maçta 45 gol atıp, 11 asist yaptı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"