comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Galatasaray'ın transferde ilgilendiği iddia edilen Tosic serbest kaldı

04 Temmuz 2017, Salı 22:10
Galatasaray'ın transferde ilgilendiği iddia edilen Tosic serbest kaldı

Galatasaray'ın transfer döneminde ilgilendiği iddia edilen Sırp futbolcu Zoran Tosic serbest kaldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın bir dönem transfer gündemine gelen ve Rus basınının 3 yıllık anlaşmaya vardığı iddia edilen Zoran Tosic, CSKA Moskova ile anlaşamayarak sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti. 
 

Galatasaray'da Zoran Tosic transfer iddiası


CSKA Moskova'da uzun zamandır forma giyen ve hem sol açık, hem de sağ açıkta da oynayabilen Zoran Tosic CSKA yönetimiyle yaptığı görüşmelerin ardından anlaşma sağlayamadı. Bu sezon sonu kulübüyle sözleşmesi sona erecek olan Sırp futbolcu yeni görüşmede de anlaşma sağlayamayınca resmen boşa çıktı. 
 

Galatasaray Zoran Tosic'i transfer ediyor mu?


CSKA Moskova ile olan sözleşmesi sona eren , kulübüyle yapılan ilk görüşmenin olumsuz geçtiğini söylemişti. Sırp futbolcu yaptığı açıklamada, "Hala CSKA'da kalmak için arzum azalmadı. Ben ilk etap kampına katılacağıma söz verdim ama henüz yönetimden beklediğim hamle gelmedi. Yine de ikinci kez bir araya geleceğiz. Eğer hala olumlu yönde bir gelişme olmazsa ben de yolumu çizeceğim." ifadelerini kullandı. 

"TÜRKİYE'DEN TEKLİF VAR"
Zoran Tosic kendisini başka isteyen kulüplerin olduğunu söylerken, Galatasaray'ın ismini vermemesine rağmen Türkiye'den teklif aldığını söyledi ve "Eğer yönetimle bir kez daha yapacağımız görüşmede beklediğim sonucu alamazsam beni isteyen diğer kulüple görüşeceğim. Bu da benim doğal hakkım." ifadelerini kullandı. 

DAHA ÖNCE YALANLAMIŞTI!

Hatırlanacağı üzere Zoran Tosic geçtiğimiz günlerde Rus basınında Galatasaray ile 3 yıllığına anlaşmaya vardığı yönündeki haberleri yalanlamıştı fakat son yaptığı açıklamada teklif olduğunu doğruladı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)