comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Fransa'dan Abdülkadir Ömür'e transfer kancası

17 Mayıs 2020, Pazar 13:31
Fransa'dan Abdülkadir Ömür'e transfer kancası

Trabzonsporlu Abdülkadir Ömür'ün Fransa'ya transfer olması gündeme geldi.

FutbolArena Dış Haberler - Trabzonspor'da forma giyen milli futbolcu Abdülkadir Ömür için Fransa'dan yeni bir transfer iddiası geldi. France Football, Nice Kulübü'nün Abdülkadir Ömür ile ilgilendiğini duyurdu.
 

Abdülkadir Ömür, Nice'e transfer olacak mı?


Fransa Ligue 1'de mücadele eden Nice Kulübü'nün yaz transfer döneminde Abdülkadir Ömür konusunda hamle yapabileceği yazıldı. 20 yaşındaki futbolcunun Lionel Messi ile kıyaslandığı vurgulanırken, son olarak Monaco'nun 16 milyon euro teklif ettiği ancak Trabzonspor'un yeterli bulmadığı hatırlatıldı.

ABDÜLKADİR ÖMÜR TRANSFERİNDE YUSUF YAZICI ÖRNEĞİ
Lille'e transfer olan Yusuf Yazıcı gibi, Abdülkadir Ömür'ün de futbolunu geliştirmek adına yurt dışına transfer olmaya sıcak baktığı belirtildi. Trabzonspor ile geçen sezon 5 gol ve 9 asist kaydeden ancak diz sakatlığı nedeniyle bu sezon geri planda kalan Abdülkadir Ömür için Trabzonspor'un 20 milyon euro isteyebileceği aktarıldı.

ABDÜLKADİR ÖMÜR'DEN TRANSFER AÇIKLAMASI

"Futbola başlamamdaki en büyük sebep Fatih Tekke diyebilirim. İlk hedefimde Trabzonspor'da a takıma çıkmak ve orada başarılar elde etmek vardı. Bunu başardığım için mutluyum. İkinci hedefimde ise Trabzonspor'da şampiyon olmak var. İnşallah bunu da gerçekleştiririm. Trabzonspor'da şampiyon olduktan sonra amacım Türkiye'yi yurt dışında en iyi şekilde temsil etmek ve büyük hayallerimi büyük takımlarda gerçekleştirebilmek."

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"