comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Flaş! Trabzonsporlu Pereira: "Bazı insanları rahatsız ediyor!"

27 Haziran 2020, Cumartesi 23:41
Flaş! Trabzonsporlu Pereira:

Trabzonspor, Süper Lig 29. haftasında sahasında Ankaragücü ile 1-1 berabere kaldı. Maç sonu Trabzonspor cephesinden kaybedilen 2 puanla ilgili açıklamalar geldi. 

FutbolArena - Trabzonspor, Süper Lig 29. haftasında sahasında Ankaragücü ile 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından Trabzonsporlu futbolcular çarpıcı açıklamalar yaptı. 

PEREİRA: "SANIYORUM BAZI İNSANLARI RAHATSIZ EDİYOR"
Bugün kazanılan 1 puan değil, kaybettiğimiz 2 puan var. Çok basit bir penaltıydı. Son zamanlarda bize karşı çok basit kararlar alınmaya başladı. Trabzonspor'un başarısı sanıyorum bazı insanları rahatsız etmeye başladı. Bizim zirvede olmamız bazı insanları üzüyor olabilir. Buradan söylüyorum. Üzülmeye devam edecekler. 

UĞURCAN ÇAKIR: "OLACAKSAK BERABER OLACAĞIZ"

 Herkes çok üzgün ancak başımızı dik tutacağız. Biz şampiyon olmak istiyoruz, bu mücadeleyi bırakmayacağız. Başarırsak hep birlikte başaracağız. Biz şampiyon olmak istiyoruz. Olacaksak beraber olacağız. Olaamayacaksak da denedik deneyeceğiz. Bütün arkadaşlarımın ayaklarına sağlık. Bu mücadeleyi bırakmayacağız. Terimizin son damlasına kadar mücadele edeceğiz. Başımızı dik tutup mücadelemize devam edeceğiz. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!