comScore
1 / 8

Flaş! Burak Yılmaz için yeni bir karar! Ayrılıyor mu?

FutbolArena - Trabzonspor’da takımdaki belirsizliği devam eden Burak Yılmaz ile ilgili olarak yönetim kurulu nihai kararını verdi. 

 

2 / 8
Birikmiş olan alacaklarını kamp dönemi öncesinde ödemeyi planlayan bordo-mavililer, golcü futbolcunun takımda kalması konusunda da hemfikir oldu.

3 / 8

RESMİ TEKLİF YOK

<h2>RESMİ TEKLİF YOK</h2>
Daha önce adı Beşiktaş ve Başakşehir kulüpleriyle anılan oyuncu için şu ana kadar resmi bir teklif gelmediği ortaya çıktı.

4 / 8
Bordo-mavili yönetim de, teknik direktör Ünal Karaman’ın golcü futbolcunun takımda kalması yönündeki isteğini kırmadı.5 / 8
Ancak yine de Burak’tan yıllık ücretinde indirim talep edecek olan bordo-mavililer, ilerleyen günlerde yüksek maliyetli bir teklif gelmesi durumunda bunu değerlendirmeye alacak.

6 / 8

4’Ü BİR YERDE

<h2>4’Ü BİR YERDE</h2>
Trabzonspor yönetimi transferde toplu imza şova hazırlanıyor.

7 / 8
Daha önce prensipte anlaşılan Damien Da Silva (Caen) ve Onur Ergün’ün (İstanbulspor) yanı sıra G.Birliği’nden kaleci Hopf ve Osmanlıspor’dan Umar Aminu ile de imza aşamasına gelen Trabzonspor 4 oyuncuya aynı anda imza attırmak istiyor.

8 / 8
Aminu’nun kiralanacağı, Hopf için ise kiralık ya da düşük bir bonservis bedeli konusunda Gençlerbirliği ile yapılan görüşmelerde önemli bir yol alındığı belirtildi. (Sabah)
asd