comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Erman Toroğlu canlı yayında çok sinirlendi: "Trabzonspor'a operasyon yapıldı!"

15 Mart 2020, Pazar 23:21
Erman Toroğlu canlı yayında çok sinirlendi:

Erman Toroğlu, Trabzonspor - Başakşehir maçının ardından canlı yayında hakemler hakkında çok sert konuştu ve Trabzonspor'a operasyon yapıldığını söyledi. 

FutbolArena - Süper Lig 26. haftasında oynanan Trabzonspor - Medipol Başakşehir maçının ardından Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, maçta verilmeyen pozisyonları olduğu yönünde sitemde bulunurken, Erman Toroğlu, Nwaakame'nin pozisyonu hakkında canlı yayında hakemler hakkında çok sert açıklamalarda bulundu. 


Erman Toroğlu A Spor Trabzonspor - Başakşehir maç yorumları


"FUTBOLUN İÇİNE ETTİNİZ! DEFOLUP GİDİN!"

Yapmayın abi! Zekeriya Alp bu olmaz. Bu ahlak ötesi. Ahlak ötesi bir şey yapıyorlar. Ne diyeyim yani. Ahlaksızlar diyeceğim olmayacak. Ya arkadaş! Hakem olarak sen gördün. Ben senin gördüğünü gördüm. Hadi bizi yedin. VAR sen ne yapıyorsun? İshal oldun, etrafa mı etmeyeyim diye içeri mi gittin? Futbolun içine ettiniz. Defolup gidin! Defo bırakıyorsunuz futbolda. Beni mahkemeye de verebilirler. Maliye Bakanı Trabzonsporluymuş. Nwakame haksız atıldı. Sörloth atıldı. Burada penaltısı verilmedi. İki bakan daha Trabzonsporlu olsa demek ki küme düşecekler. Organize iş var. İnanamadım ben. Orada ben maçı bitirmezdim. Sana, bana göre pozisyonlar tartışılır. 
"TRABZONSPOR'A OPERASYON YAPILDI"

Fırat Aydınus, Nwakame'nin çekildiğini gördü. İçinden keşke görmeseydim diyor. Yemin ediyorum ya. Aklı orada aldı. Kurtulamıyor oradan. Gönlü razı değil. Trabzonspor'a bugün operasyon yapıldı. 

"HAKEMLER TRABZONSPOR YÖNETİMİNDEN İNTİKAM ALDI"

Hakemler intikamını aldılar Trabzonspor yönetiminden. Bak şimdi. Zekeriya Alp sen konuştun. Senin intikamını aldılar. Kanını yerde bırakmadılar. Buyrun! Organize mi değil mi? Hadi temizlein. Ben buradayım. Beni mahkemeye verin. Ben alırım görüntüyü. Savcı, hakim hiç anlamasınlar. Görüntüyü oynatıtırm. Bana beraat verirler. Onlara ömür boyu verirler herhalde. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"