comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Emmanuel Mas, Trabzonspor taraftarına teşekkür etti

07 Ocak 2018, Pazar 11:48
Emmanuel Mas, Trabzonspor taraftarına teşekkür etti

Trabzonspor'un Arjantin ekiplerinden Boca Juniors takımına sattığı Emmanuel Mas, kişisel sosyal medya hesabından bordo mavili taraftarlara teşekkür etti.

FutbolArenaTrabzonspor'dan Boca Juniors'a transfer olan Arjantinli oyuncu Emmanuel Mas, camiaya teşekkür etti. Trabzonspor Transfer haberleri FutbolArena'da.


Trabzonspor'dan Emmanuel Mas Boca Juniors'da


Trabzonspor'un geçtiğimiz sezon devre arasında Arjantin'in San Lorenzo takımından transfer ettiği Emmanuel Mas, Boca Juniors olmasının ardından bordo-mavili camiaya teşekkür ederek veda etti. Bordo-mavililerin Arjantin kulübüne 2 milyon 300 bin Euro bonservis bedeli ile verdiği oyuncu bordo-mavili kulüpten alacağı 100 bin Euro'dan da vazgeçmişti.

''BERABER GEÇEN BİR YIL İÇİN, ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM''
Arjantinli oyuncu kendisine ait sosyal medya hesabından İspanyolca ve Türkçe yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: 

"Beraber geçen bir yıl için, çok teşekkürler Trabzonspor. Ben ve ailem bize karşı olan sevginiz ve yaşadığımız güzel anılar için sizlere müteşekkiriz. Hoşça kalın" ifadelerini kullandı.


Trabzonspor, Emmanuel Mas'ı Boca Juniors'a kaça sattı?


Bordo mavili kulübün bonservis konusunda KAP'a yaptığı açıklama ise şu şekilde:

"Profesyonel futbolcumuz Emmanuel David Mas Sgros'un Club Atletico Boca Juniors'a transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır.Anlaşmaya göre; Club Atletico Boca Juniors, şirketimize sözleşme fesih bedeli olarak 2.300.000.-EUR ödeyecektir. Ayrıca, oyuncumuz alacaklarının 100.000.-EUR'luk kısmından feragat etmiştir."

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"