comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Emily Rogawski kimdir? Trabzonspor taraftarlarından çağrı

11 Ağustos 2020, Salı 01:03
Emily Rogawski kimdir? Trabzonspor taraftarlarından çağrı

Manchester United - Chelsea maçında Chelsea eşofmanıyla gündem olan Emily Rogawski'ye sosyal medyada Trabzonspor taraftarlarından "Come to Trabzonspor" çağrısı geldi. Emily Rogawski ise oyunun zihinsel yönleri hakkında çalıştığını dile getirdi ve bordo mavili taraftarlara yanıt verdi. 

FutbolArena - Trabzonspor taraftarlarının sosyal medyada "Come to Trabzonspor" çağrısında bulunduğu Emily Rogawski, kendisine yöneltilen yorumlara yanıt verdi. Daha önce oyunun zihinsel yönleri üzerinde çalıştığını söyleyen Emily Rugawski, "Böyle bir şey olursa müsaitim." ifadelerini kullandı. 

Emily Rogawski daha önce hiçbir takımda çalışmadığını ve psikolog olmadığını söylerken, "Spor psikolojisi diplomam var ben psikolog değilim. Oyunun zihinsel yönleri üzerinde çalıştığını ve daha önce hiçbir takımda çalışmadığını" söyledi. 


Emily Rogawski kimdir?


Emily Rogawski hatırlanacağı üzere Manchester United maçında Chelsea eşofmanıyla gündem olmuştu ve sosyal medyada uzun süre konuşuldu. Emily sosyal medyada konuşulmasının üzerine instagram hesabından, "Ben Chelsea ve futbolu seviyorum. 5 pound karşılığında böyle bir yerden izleyebileceğim maçı kaçıramazdım. Ciddi olarak söylemek gerekirse bir Chelsea hayranı olarak ne giymemi bekliyordunuz?" diye konuşmuştu. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"