comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Eddie Newton'dan transfer itirafı! 'Zor oldu'

07 Ekim 2020, Çarşamba 11:09
Eddie Newton'dan transfer itirafı! 'Zor oldu'

Trabzonspor Teknik Direktörü Eddie Newton, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

FutbolArena - Trabzonspor Teknik Direktörü Eddie Newton, basın mensupları ile bir araya geldi. Bordo mavili kulübün teknik direktörü bu sabah düzenlenen kahvaltı organizasyonu sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. İşte Newton'un sözlerinden FutbolArena'nın derledikleri:

"TRANSFER DÖNEMİ ZORLU GEÇTİ"
"Zor bir transfer dönemi oldu. Bütçeye bağlı kalarak Başkanımız ve yöneticilerimiz iyi bir çalışma yaptılar. Aramıza yeni katılan oyuncular oldu. Farklı tarzlar denemeye çalışıyoruz. Yeni gelen arkadaşlar da harika bir iş çıkarıyor. Taraftarlarımız, takımımız istediğimiz seviyeye geldiği zaman çok hızlı oynayan bir takım izleyecek. 

"FLAVIO'NUN KIRMIZI KARTI HAKSIZDI"

Flavio, ilk kırmızı kart gördüğü maçtan sonra soyunma odasında arkadaşlarından özür diledi. İkinci kırmızı kart zaten haksız verilmiş bir karttı. Zor bir sezon olacak. Genç oyuncuları oynatmaktan korkan biri değilim. Zamanı geldiğinde hepsi oynayacak."

"SÜRDÜRÜLEBİLİR BAŞARIYI YAKALAMAK İSTİYORUZ"

"Trabzonspor'da rüyamı yaşıyorum. İşimiz zor ama bu taraftarı, takımı ve baskıyı seviyorum. Çünkü bu baskı sizi motive eder, başarı elde edersiniz. Kazanmak belki zor ama kazanmayı sürdürmek daha zor. Bizim amacımız sürdürülebilir başarıyı sağlamak."

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Ekim 2020)