comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Denwsil: 'Trabzon'dan nefret ediyorlardı'

03 Mayıs 2022, Salı 20:06
Denwsil: 'Trabzon'dan nefret ediyorlardı'

Trabzonsporlu futbolcu Denswil, Hollanda basınına şampiyonluğuı anlattı. Denswil, "Gittiğimiz her yerde insanlar Trabzon'dan nefret ediyordu. Ancak bu bize motivasyon olarak geri döndü ve kazandığımız şampiyonluğu daha da güzelleştirdi." dedi. 

FutbolArena Dış Haberler - Trabzonsporlu futbolcu Denswill, Antalyaspor maçı sonrası yaşananları Hollanda basınına anlattı. 

Trabzonspor - Antalyaspor maçı henüz bitmeden taraftarların sahaya girmesi hakkında konuşan Denswil, "Taraftarlar yarım dakika erken sahaya girdi. Bunun neden olduğunu biliyorum. Neyse ki hakem ve rakip takım bu duruma tepki gösterip soyunma odasına gitmedi. Saha tekrar boşaltıldığında maç devam etti." dedi. 
Şampiyonluk sonrasında yaşananları anlatan Denswil, "Bir taraftarı formamı çıkardı. Başka bir taraftar ise şortumu istedi. Bir anda kargaşa çıktı. Taraftarlımızı anlayabiliyorum. 38 yıldır bu şampiyonluk anını hayal ediyorlardı. Ancak sanki biraz durum kontrolden çıktı." dedi. 

Gittiğimiz her yerde insanlar Trabzon'dan nefret ediyor. Biz aslında Türkiye'nin Napolisi'yiz. Dolayısıyla elde ettiğimiz şampiyonluk her şeyi daha da güzelleştiriyor. Bu nefret bize motivasyon olarak geri döndü. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!