comScore
1 / 8

Burak Yılmaz'dan transferi için konuşan yöneticiye olay tweet

FutbolArena - Trabzonspor’da geleceği tartışılan Burak Yılmaz, Genel Koordinatör Özkan Sümer’in açıklamalarına yanıt verdi.

2 / 8
Spor Toto Süper Lig’de son hafta maçları öncesi ameliyat olan Trabzonsporlu Burak Yılmaz, kendisi hakkında açıklamalarda bulunan Genel Koordinatör Özkan Sümer’e tepki gösterdi.
3 / 8
Sosyal medya hesabından paylaşım yapan yıldız golcü, Özkan Sümer’e göndermede bulundu.
4 / 8
Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, Burak Yılmaz hakkında şunları söylemişti:

5 / 8
"Burak Yılmaz’ın temasları olup olmadığını bilmiyoruz. Biz de dıştan bir kısım bilgilerle yetiniyoruz. Şimdi zaten yurt dışında ameliyat oldu. Ameliyattan sonra zannediyorum bu hafta bitiminde Burak olayı büyük ölçüde netleşir. Yalnız bir yetkili olarak ifade ediyorum, şu ana kadar Burak ile ilgili net bir bağlantı, bizim tarafımızdan net karar ortaya çıkmış değil. Bu karşılıklı tatmindir."
6 / 8
"Burak’ın talepleri varsa o taleplerin uygunluk derecesi ve tatmini ya da kulübün bu konudaki taleplerinin Burak açısından uygunluk değeri önemli. Bunlar, gelecek bir yerde birleşecek ve sonunda uzlaşmaya veya bir ilişkiye dönüşecek. Şu anda tek taraflı bir karar verme şansı yok. Ortada bir akit var ve akdin onun tarafından da bizim tarafımızdan da bağlayıcı tarafları var. Bunu bilmemiz lazım. Tek taraflı şöyle olacak, böyle olacak demek doğru değil, zaten onu hem Burak hem kulüp olarak kimsenin deme hakkı yok. Futbolda da bu tür ilişkiler karşılıklı olarak ele alınır, bir düzeyde çözülür veya başka bir yol izlenir."
7 / 8
Burak Yılmaz, bu açıklamalar sonrası sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

"Benimle alakalı ne olduğu anlaşılmayan açıklamalar yapmak yerine,arayıp da geçmiş olsun demeyi düşündünüz mü?"
8 / 8