comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Burak Yılmaz'dan Trabzonsporlu yöneticiye: "Sezon sonuna kadar 1 lira istemiyorum"

11 Eylül 2018, Salı 18:42
Burak Yılmaz'dan Trabzonsporlu yöneticiye:

Burak Yılmaz ile Trabzonspor yönetimi arasında yaşanan gerilimin ardından golcü futbolcuyla ilgili yeni bir iddia gündeme geldi. 

FutbolArena - Trabzonspor yönetimi ile Burak Yılmaz arasındaki gerilim devam ediyor. Burak Yılmaz'ın alacakları nedeniyle kulübü TFF'ye şikayet etmesinin ardından Trabzonspor yönetimi ise Burak Yılmaz'ın sözleşme detaylarını paylaştı.


Trabzonspor - Burak Yılmaz haberleri


Diğer taraftan Burak Yılmaz ise Trabzonspor'un açıklamasının ardından, "Parayla alakalı bir durum yok. Kimse gerçeği söylemiyor. Eğer durumun parayla alakalı olsa geçen sezon da aynı şeyi yapardım." diye konuştu. 

Bu gelişmelerin ardından TRT Spor muhabiri Barış Yurduseven, Burak Yılmaz'ın bazı Trabzonspor yöneticileriyle sorunları olduğunu söylerken, "Burak'ı çok eski tanıyan biri olarak, bu olayın kesinlikle parayla ilgisi yok. Birkaç yöneticiyle sorunları olduğunu duyuyoruz. İstanbul kanadındaki bir yöneticiye, "Bana baskı kurulmasın. Sezon sonuna kadar 1 lira istemiyorum. Sezon sonu paramı verirsiniz dediğini öğrendik. Tabi Burak'ın açıklamalarının da yenilir yutulur türden değil. Bir daha olursa yine vereceğim diyor. Bu da iplerin gerildiği anlamına gelir." dedi. 
Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Turu (17 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.