comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Burak Yılmaz'dan Trabzonspor'a ihtar! Toplam alacağı...

18 Mayıs 2018, Cuma 23:22
Burak Yılmaz'dan Trabzonspor'a ihtar! Toplam alacağı...

Trabzonsporlu futbolcunun 16 Mayıs Çarşamba günü alacakları nedeniyle kulübe ihtar çektiği iddia edildi. 

FutbolArena - Trabzonspor'da yeni sezonda takımdan ayrılacak isimler arasında gösterilen ve adı son dönemde Beşiktaş'la anılan Burak Yılmaz'ın 16 Mayıs Çarşamba günü alacağı nedeniyle kulübe ihtar çektiği iddia edildi. 

Trabzonspor'da yaşanan ekonomik krizin ardından alacakları geciken futbolculardan Burak Yılmaz'ın 16 Mayıs Çarşamba günü kulübe ihtar çektiği öne sürüldü. DHA'nın haberine göre,  golcü futbolcunun toplam 2 milyon 387 bin TL alacağı için 16 Mayıs Çarşamba günü kulübe ihtar çektiği, bu ödemenin 30 gün içerisinde yapılmasını talep ettiği öğrenildi. 
Bu gelişmelerin ardından Trabzonspor yönetiminin ise Karabükspor ile oynanan maçın öncesinde futbolcuların alacakları için toplamda 80 milyon TL'lik ödeme yapıldığı açıklandı. Bu ödemeyle birlikte yönetim oyuncuların serbest kalma ihtimallerini ve olası cezai yaptırımları da ortadan kaldırmış oldu.
 


Burak Yılmaz kaç yaşında? Bu sezon kaç gol attı?


15 Temmuz doğumlu Burak Yılmaz, yaklaşık 2 ay sonra 33. yaşını kutlayacak. Bu sezon sakatlıkları nedeniyle 25 maçta oynayan Burak Yılmaz 23 gol atarken 4 de asist yaptı. Burak Yılmaz, Bafetimbi Gomis'in ardından gol krallığında 2. sırada yer alıyor. 

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"