comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Burak Yılmaz'dan dedikodulara Trabzonspor formasıyla cevap

15 Ocak 2018, Pazartesi 20:10
Burak Yılmaz'dan dedikodulara Trabzonspor formasıyla cevap

Trabzonspor'un golcüsü Burak Yılmaz basında hakkında çıkan ayrılacağı yönündeki iddialara farklı bir yaklaşımla cevap verdi. 

FutbolArena - Trabzonspor'da geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında transfer teklifleri aldığını söyleyen Burak Yılmaz'ın bu açıklamaları sonrası ayrılacağı iddiaları basında sıkça yer almıştı. Trabzonspor'da Başkan Muharrem Usta ve Asbaşkan Ahmet Çubukçu'nun ardından Burak Yılmaz da dedikodulara cevap verdi. 
 

Trabzonspor'da Burak Yılmaz ayrılıyor mu?


Trabzonspor'un golcü futbolcusu Burak Yılmaz ayrılacağı yönündeki iddialara kendisine ait instagram hesabından yaptığı paylaşımla cevap verdi. 

Burak Yılmaz kendisine ait instagram hesabından paylaştığı Trabzonspor formalarıyla, "Bu fotoğraf anlatıyor mu? Bu da mı anlatmıyor? Çok şükür ben biliyorum." diyerek Trabzonspor'a duyduğu sevgiyi ve bordo mavili takımda kalacağının mesajını verdi. 


Öte yandan Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, önceki gün Burak Yılmaz'ın ayrılıp ayrılmayacağı konusu hakkında beIN Sports'a yaptığı açıklamada, "Burak Yılmaz gibi bir oyuncuya tekliflerin gelmesi normaldir. Transfer dönemlerinde böyle gelişmeler yaşanacaktır. Ancak herkes şunu bilsin ki, Burak Yılmaz konusunda gelen tekliflere kapalıyız. Takımın içindeki ahengi bozmadan işler yapmamız gerekiyor." ifadelerini kullandı. 

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)