comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Burak Yılmaz'dan Beşiktaş ve Başakşehir transfer iddialarına cevap geldi

09 Mayıs 2018, Çarşamba 23:40
Burak Yılmaz'dan Beşiktaş ve Başakşehir transfer iddialarına cevap geldi

Trabzonsporlu futbolcu Burak Yılmaz, hakkında çıkan transfer iddialarına cevap verdi. Golcü futbolcunun adı Beşiktaş ve Başakşehir'le anılırken, son olarak eski Beşiktaş yöneticisi Erol Kaynar Burak'ın Başakşehir'le anlaştığını iddia etmişti. 

FutbolArena - Trabzonspor'un golcü futbolcusu Burak Yılmaz'ın yeni sezonda Beşiktaş'tan sonra Başakşehir'e transfer olacağı iddia edilirken, tecrübeli oyuncu hakkında çıkan iddialara sosyal medya aracılığıyla yanıt verdi. 
Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'tan sonra Başakşehir'le anlaştığı iddia edilirken, golcü futbolcu kendisine ait instagram hesabından yaptığı açıklamada hiçbir takımla anlaşmadığını söyledi. 


Burak Yılmaz'ın Beşiktaş ve Başakşehir transfer haberleri


Trabzonspor'da yaşanan ekonomik krizin ardından sezon sonunda takımdan ayrılacağı iddia edilen Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'tan sonra Başakşehir'le de ismi anılmaya başladı. Son olarak Beşiktaş eski yöneticisi Erol Bedir, A Spor'da Burak Yılmaz'ın Başakşehir'le anlaştığını iddia etmişti. 
Burak Yılmaz ise hakkında çıkan iddialara, "Hiçbir takımla anlaşmadım. Yalan haberlere itibar etmeyin. Tek isteğim bir an önce ameliyat olup ağrılarımın geçmesi." şeklinde cevap verdi. 

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"