comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Burak Yılmaz'a gönderme: "Kral olmak öyle kolay değil"

07 Eylül 2018, Cuma 18:16
Burak Yılmaz'a gönderme:

Trabzonspor'da Burak Yılmaz krizi yaşanıyor. Golcü futbolcunun alacakları nedeniyle kulübü TFF'ye şikayet etmesinin yankıları sürüyor. 

FutbolArena - Burak Yılmaz'ın alacakları nedeniyle Trabzonspor'u TFF'ye şikayet etmesi kamuoyuna bomba gibi düştü. Golcü futbolcuyu bu hareketi nedeniyle Zeki Uzundurukan, A Spor'da eleştirdi. 


Trabzonspor Haberleri: Burak Yılmaz'ın kulüpten alacağı para


Zeki Uzundurukan, A Spor'da Burak Yılmaz ile ilgili şunları söyledi:

Trabzonspor taraftarları, Burak Yılmaz'ın transferin son gününde "Trabzonspor'da kalmayı tercih ediyorum" tweetinin ardından, "Burak Yılmaz artık bizim efsanemizdir. O bir Fatih Tekke, Hami Mandıralı ve Gökdeniz Karadeniz'dir dedi ve Trabzonspor taraftarları Burak Yılmaz'ı efsanelerle aynı kefeye koydu. Burak Yılmaz, kulübün mali durumunu en iyi bilen oyunculardan biri. Burak Yılmaz bunu yapıyorsa farklı durumlar var demektir. Kadroya giremeyeceğini mi düştü yoksa transfer döneminde yöneticilerle anlaşmazlık da yaşamış olabilir. Genel anlamda bu davranış Burak Yılmaz'a yakışmadı. 
"BURAK YILMAZ'IN BİR YÖNETİCİYE HAKARET ETTİĞİ SÖYLENİYOR"

31 Ağustos günü transfer görüşmelerinin olduğu akşamda Burak Yılmaz'ın bir Trabzonsporlu yöneticiye kızdığı ve hatta hakaret ettiği söyleniyor. Sonrasında kendi sosyal medya hesabından "kalmayı tercih ediyorum" diye yaptığı açıklamayla tribüne oynamış oldu. Ayrıca Trabzonspor'un kazandığı her puan üzerinden 5 bin euro alıyor. Bir sürü bonusu var. Burak Yılmaz'ın Trabzonspor'a yıllık maliyeti 35 milyon TL. Bu kadar parayı alırken, 800 bin euro'yu sorun etmesi ve yöneticilere haber vermeden TFF'ye başvurması hiç şık olmadı. 
"BURAK YILMAZ ASLA BİR HAMİ MANDIRALI OLAMAYACAK"

Burak Yılmaz şunu unutmasın. Asla bir Hami Mandıralı olamayacak. Trabzonspor'dan kimler geldi, kimler geçti. Kral olmak kolay değil. Hami Mandıralı kral oldu ve 119 gol attı. Kulübünü asla alacakları için şikayet etmedi. 

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Turu (17 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.