comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Burak Yılmaz, Trabzonspor'dan ayrılıyor mu? Canlı yayında resmi transfer açıklaması

14 Ocak 2018, Pazar 22:48
Burak Yılmaz, Trabzonspor'dan ayrılıyor mu? Canlı yayında resmi transfer açıklaması

Trabzonspor'da Burak Yılmaz'ın ayrılacağı iddiaları ve transfer çalışmaları hakkında Asbaşkan Ahmet Çubukçu açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Trabzonspor Transfer çalışmaları hakkında Asbaşkan Ahmet Çubukçu açıklamalarda bulundu. Özellikle Burak Yılmaz'ın geçtiğimiz günlerde transfer teklifleri aldığını söylemesinin ardından ayrılacağı iddiaları gündeme gelirken, Muharrem Usta'nın ardından Asbaşkan Ahmet Çubukçu da beIN Sports'a bağlanarak golcü futbolcu konusunda net tavırlarını ortaya koydu. TS Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Trabzonspor'da Burak Yılmaz son dakika transfer haberleri


Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, Burak Yılmaz'ın ayrılıp ayrılmayacağı konusu hakkında yaptığı açıklamada, "Burak Yılmaz gibi bir oyuncuya tekliflerin gelmesi normaldir. Transfer dönemlerinde böyle gelişmeler yaşanacaktır. Ancak herkes şunu bilsin ki, Burak Yılmaz konusunda gelen tekliflere kapalıyız. Takımın içindeki ahengi bozmadan işler yapmamız gerekiyor." ifadelerini kullandı. 
 

Trabzonspor transfer yapacak mı?


Ocak ayı transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'da Asbaşkan Ahmet Çubukçu, "Sol bekte bir kaybımız oldu. Orayı tamamlamak için özel bir gayretimiz var. Çalışmalarımız devam ediyor. " diye konuştu. 

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)