comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Burak Yılmaz kaza yerini neden terk etti? Emrullah Erdinç anlattı

13 Aralık 2017, Çarşamba 15:50
Burak Yılmaz kaza yerini neden terk etti? Emrullah Erdinç anlattı

Burak Yılmaz geçtiğimiz hafta sonu sabaha karşı trafik kazası geçirmiş ve olay yerini terk etmişti. Burak Yılmaz'ın olay yerini neden terk ettiğine dair ATV Haber'den Emrullah Erdinç'den yorumlarını aldık.

FutbolArena Özel - Burak Yılmaz'ın yaptığı kazanın ardından olay yerini terk etmesini Emrullah Erdinç üç nedene bağladı. Trabzonspor'un ve Milli Takımın yıldızı için ATV Haber'den Erdinç şunları söyledi.


Emrullah Erdinç'in Burak Yılmaz'ın kazası ile ilgili açıklamaları


Erdinç konuyla ilgili FutbolArena muhabiri Kevser İme Şahin'e yaptığı açıklamada "Bu tarz durumlarda, olay yerinden kaçma konusunu polisler şöyle değerlendirir. Birinci neden, ya kişi yaralıdır. Yaralı olduğu için hastaneye gitmek adına olay yerini terk etmiştir. Bu çok rastlanılan bir nedendir. 
İkinci neden sürücünün ehliyetinin olmamasıdır. 
Üçüncü neden de Burak Yılmaz'ın da gece sabaha kadar bir barda bulunmasından dolayı bunu söyleyeceğim, alkoldür! Doğal olarak olayın üzerinden saatler geçtiği için artık Burak Yılmaz'a alkol muayenesi yapılamaz. Artık o dosya kapandı." dedi.

"BURAK YILMAZ SAVUNMA YAPACAK"
Olayın artık trafik polislerinden çıkıp adli polisin görevi olduğunu belirten Erdin, "Kaldı ki Burak Yılmaz hakkında hem kamu malına zarar vermek, hem de olay yerinden kaçmak nedeniyle işlem yapıldı. Önümüzdeki günlerde iddianamesi hazırlandıktan sonra hakim ve savcı karşısına çıkıp savunmasını yapacaktır." ifadelerini kullandı.

Trabzonspor ile ilgili tüm gelişmeleri Trabzonspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Transfer Arenası (19 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.