comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Burak Yılmaz: "Bana hırsız diyorlar"

12 Mart 2018, Pazartesi 22:48

Akhisarspor ile Trabzonspor arasında oynanan karşılaşmanın ardından Burak Yılmaz maç sonu açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Trabzonspor, Süper Lig 25. haftasında deplasmanda Akhisarspor ile karşılaştı. Müsabakayı 3-1 kazanan bordo mavili takımda yıldız futbolcu Burak Yılmaz maçın ardından önemli açıklamalarda bulundu. 


Akhisarspor 1-3 Trabzonspor Burak Yılmaz'ın yorumları


"ÇOK KLAS OYUNCULARA SAHİBİZ"

Bugün bütün takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Çok klas oyunculara sahibiz ama bir türlü kendi oyunumuzu oynayamamanın üzüntüsünü yaşıyorduk. Şu anda farklı bir ortamdayız ve buna reaksiyon vermemiz gerekiyordu. Zor zamanlarda büyük karakterler devreye girdi ve herkes de görevini yaptı. Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ederim. 
"HIRSIZ BURAK DİYORLAR"

Pozisyonum bence penaltı. Hırsız Burak diyorlar bana. Normal, her zaman söyledikleri için. Çok önemli değil."

"BAŞKANIMIZLA BENİM AYRI GÖNÜL BAĞIM VAR"

Çok zor zamanlardan geçen kulübümüz var. Ben burada büyük karakterli, büyük oyuncuların ve büyük oyuncu olacakların insanların devreye girmesi gerekiyor. Başkanımızla özel bağımız var. Beni Çin'den çıkarmak ve ikna etmek kolay değildi. Kulübümü ikna etmek kolay değildi. Öncelikle başkanımızla ayrı bir gönül bağım var. Belki yeni gelecek başkan bana kızabilir ama ben bunları söylemek zorundayız. Dün gece kendisiyle abi kardeş gibi konuştuk. Kendisinin takıma bağlı olduğunu ve gözlerinin dolduğunu gördüm. Affına sığınarak söylüyorum. Bizlerin çok büyük suçu var, oyuncular olarak. Belki başkalarının da vardır ama bugün takımla da konuştuk, bir nevi başkanımız için oynadık. 

Son dakika Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.