comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Başkanlar Trabzon'da! "Hep Birlikte"

16 Şubat 2023, Perşembe 19:41
Başkanlar Trabzon'da!

UEFA Konferans Ligi'nde oynanacak olan Trabzonspor - Basel maçı öncesi Ahmet Ağaoğlu'nun daveti üzerine TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ve kulüp başkanları Trabzon'a gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdi. 

FutbolArena - Trabzonspor - Basel maçı öncesi Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun daveti üzerine kulüp başkanları Trabzon'a geldi. 

Mehmet Büyükekşi: Futbol ailesi olarak Trabzonspor'un Basel ile yapacağı maç bizim için son derece önemli. Çünkü buradan tüm dünyaya mesaj vermek istiyoruz. Türkiye'deki deprem dünyada sayılı olan depremlerden birisi. Acımız çok büyük. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tah rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Geride kalan akrabalarına, dostlarına, ailelerine sabır diliyorum. Tüm taraftarlar, tüm renkler bugün Trabzonspor için. 


Dursun Özbek: Futbol ailesi olarak böyle bir günde birlik ve beraberliğini ifade etmek için bugün Trabzonsporumuza destek vermek, ona güç vermek, başarısına ortak olmak için buraya geldik. Bu çok önemli. Bu resim aynı zamanda Türk futbolunda dostluğun beraberliğin resmi. Trabzonspor'a başarılar diliyorum. Bu acı günde bir nebze olsun insanımızın psikolojisine güzel bir gece olsun diliyorum. 

Göksel Gümüşdağ: Ahmet Ağaoğlu başkanımızın davetinden dolayı teşekkür ediyoruz. Büyük bir acı. Adeta sözün bittiği, boğazın düğümlendiği durum. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza, milletimize, kardeşlerimize başsağlığı diliyoruz. Bir milli maç edasında Trabzonspor için buradayız. Zor günde kenetleniyoruz. 


Ali Koç: İlk günden beri yaralarımızı birlikte saracağız diyoruz. Takdire şayan bir dayanışma ruhu ülkemize hakim. Futbol ailesi olarak birbirimize destek olduk. Bugün de buraya Sayın Ahmet Ağaoağlu başkanın daveti üzerine bir ve bütün olarak Trabzonspor'u desteklemeye geldik. Hayat ne yazık ki bir şekilde devam ediyor. Söyleyeceğim bir şey var. Bu dayanışma ruhu inşallah futbolda kalıcı olur. Birbirimizle yarışırken, kavga ederken, yeri gelince bel altı vururken görüyoruz ki çok daha önemli problemler var. Bu da bizlere ders olsun. Dayanışma ruhu inşallah güçlenerek devam eder."

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı: "Ahmet başkanın daveti üzerine geldik. Hepimiz Trabzonsporlu olarak toplandık. Ben dün deprem bölgesindeydim. Allah bir daha yaşatmasın. Dünyaya örnek bir tablo sergiliyoruz. Dünkü ortak canlı yayın. Birbirimizi sevmeliyiz. Kardeşliğimizi devam ettirmeliyiz. Kısa bir süre sonra bunları unutup tekrardan başa dönmeyelim. Yüce milletin dünkü sergilediği tablonun bu ülkenin bekası ve devamı için süreklilik arz etmesi gerekiyor. Bu yüzden buradayız. Hepimiz bu birlikteliğin resmini Trabzon'dan vermek için buradayız. 

Ahmet Ağaoğlu: "Bu mesaj çok önemliydi. Allah inşallah bir daha bizi böyle bir felaketle sınamaz. Futbol ailesi olarak sorumluluğumuz çok büyük. Futbol ailesi olarak ilk günden itibaren takdire şayan davranış sergiledik. Sorumluluğumuzun gereğini elimizden geldiğince yerine getirmeye çalıştık. Şu tabloyu gördükten sonra benim için bu maç amacına ulaşmıştır. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!