comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Barış Memiş'ten Trabzonspor taraftarına tepki! "Ne istiyorsunuz?"

18 Şubat 2018, Pazar 20:10
Barış Memiş'ten Trabzonspor taraftarına tepki!

Bir dönem Trabzonspor'un yetiştirdiği genç yetenek olarak gündeme gelen ancak beklenen çıkışı yapamayan Barış Memiş, Başakşehir maçı sonrası taraftarlara çattı.

FutbolArena - Trabzonspor'un yetiştirdiği genç yeteneklerden biri olmasına rağmen kariyeri hayal kırıklığı yaratan Barış Memiş, Başakşehir maçı sonrasında Yusuf Yazıcı'yı yuhalayan taraftarlara çattı!


Barış Memiş'in Trabzonspor taraftarlarıni eleştirdiği tweet


Trabzonspor taraftarının Başakşehir maçında Yusuf Yazıcı'yı yuhalamasını eleştiren Barış Memiş, twitter hesabından "Daha günler önce 10 milyon €, 20 milyon € lara satmak istemediğiniz çocuğu, bugün yuhalıyorsunuz, ne zaman değişeceksiniz? Ne istiyorsunuz?" yazdı. İşte Barış Memiş'in attığı o tweet

 
Barış Memiş'in bu tweeti sonrasında Trabzonsporlu taraftarlar eski futbolcularına öfke kustu. 
 

Trabzonspor - Başakşehir maçında Yusuf Yazıcı neden ıslıklandı?


Maça ilk 11'de başlayan ancak performansı ile hayal kırıklığı yaratıp, 73. dakikada yerine Castillo'ya bırakan Yusuf Yazıcı oyundan çıkarken taraftarlar tarafından ıslıklandı. 21 yaşındaki genç oyuncu son haftalarda 90 dakikayı çıkaramazken güçsüz görüntüsü ile dikkatleri çekti. 
"YÖNETİM İSTİFA"

8 maçtır kazanamayan Trabzonspor'da tepkiler sadece futbolculara yönelik değildi. Yönetim de bir kez daha istifaya davet edildi. Trabzonsporlu taraftarlar zaman zaman "Yönetim İstifa" tezahuratları yaptı. 

"TAKIM NİYE OYNAMIYOR?"

Trabzonsporlu taraftarlar son olarak Rıza Çalımbay'a da tepki gösterirken, "Söylesene Rıza hoca takım niye oynamıyor?" diye tezahurat yaptılar.


Barış Memiş hangi takımda oynuyor?


Trabzonspor'un bundan yaklaşık 10 yıl önce büyük beklentilere sahip olduğu Barış Memiş, Trabzonspor'da tutunamamış ve daha sonra gittiği takımlarda da başarısız olmuştu. Bir ara doping kullandığı gerekçesiyle ceza alan Barış Memiş son olarak 3. Lig ekibi Anadolu Bağcılar'a transfer olurken burada da ilk 11'e giremiyor ve yedek kalıyor.

Bordo mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.