comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ari'den Trabzonspor'a: 'En güçlü rakibimiz değillerdi'

08 Kasım 2019, Cuma 18:35
Ari'den Trabzonspor'a: 'En güçlü rakibimiz değillerdi'

Krasnodar futbolcusu Ari, Trabzonspor galibiyetinin kendileri açısından ölçü olmadığını söyleyerek, sahada çok fazla hata yaptıklarını dile getirdi. 

FutbolArena Dış Haberler - UEFA Avrupa Ligi'nde Trabzonspor karşısında 3-1 kazanarak grupta 6 puana yükselen Krasnodar'ın tecrübeli golcüsü Ari, maçın ardından Rus basınına konuştu. 

Ari, galibiyetten dolayı mutlu olduklarını fakat en güçlü rakiple oynamadıkları için hatalarını göz ardı etmemeleri gerektiğini vurguladı. 
"TRABZONSPOR EN GÜÇLÜ RAKİP DEĞİL"

Trabzonspor galibiyetiyle biraz rahatladığımızı söyleyebilirim. Gruba iyi başlamamıştık ama şu anda güçlü bir iddiamız var. Ancak dürüst olmak gerekirse, Trabzonspor en güçlü rakip değil. İyi bir sonuç aldık ama bu galibiyeti ölçü almak yerine analiz edip, hatalarımıza bakacağız. Daha çok çalışmalıyız.

"3 PUANDAN MUTLUYUM AMA OYUNUMUZDAN DEĞİL" 

3 puandan dolayı mutlu olduğunu söyleyen Ari, "3 puandan mutluyum ama futboldan çok fazla değilim. Çok fazla boş alan verdik. Topun kontrolünü her an sağlayamadık. Zaman zaman oyunun kontrolünü rakibe verdik. Tabi ki bu normal ama dediğim gibi daha çok çalışmalıyız." ifadelerini kullandı.  

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"